Žygis Stakėnas atskleidė padarytą didžiausią išdaigą vaikystėje – mama, sužinojusi, pašiurptų

Žygis Stakėnas atskleidė padarytą didžiausią išdaigą vaikystėje – mama, sužinojusi, pašiurptų

Smagų trečiadienio vakarą TV3 eteryje, linksmiausioje laidoje „Gero vakaro šou“ pasirodys TV3 laidos „Vaikų darželis“ ir renginių vedėjas – Žygimantas Stakėnas. Laidos svečias su didžiausiu džiaugsmu prisimins savo vaikystės nuotykius ir dalinsis vaikų auginimo ypatumais bei patarimais.

Žygimantas Stakėnas „Gero vakaro šou“ studijoje papasakojo ne vieną smagų nutikimą iš vaikystės, pavyzdžiui, apie tai, kaip lenktyniaudavo su troleibusu.

„Kai buvau vaikas, kiemo draugas žaisdavo su manimi žaidimą, nes jis buvo vyresnis. Eidavome lenktyniauti su troleibusais. Gyvenome prie Lietuvos kino teatro, tai, kas pirmas iki stoties nuvažiuos. Jis visada lipdavo į pirmą troleibusą, o aš į antrą. Ir aš visada pralaimėdavau. Antrasis troleibusas niekad neaplenkdavo pirmojo“, – juokdamasis pasakojo Žygis.

Dar viena vaikystės išdaiga, apie kurią iki šiol turbūt dar nežino jo tėvai – bandymas skraidyti.

„Buvome sodyboje. Aš radau tokį didelį kubilo dangtį. Pažiūrėjau, kad geri sparnai būtų. Aš atsinešiau ten įrankius, pasidariau skyles, pasidariau virvutes tokias, kad pasiimti. Užsinešiau į sodo namelio antrą aukštą. Nu, ir šokau. Žinoma nukritau. Bet aš nepasidaviau, sakau: „reikia įsibėgėt“, – šypsodamasis pasakojo Ž. Stakėnas. Bet, kaip sako laidos svečias, tai dar nieko, palyginus su čiaužymu ant daugiabučių stogų žiemą...

Bet visa tai buvo jo vaikystėje. Dabar Žygisjau pats augina du paauglius sūnus – vienam vienuolika metų, kitam – penkiolika. Justinui Jankevičiui paklausus, koks etapas auginant vaikus pats smagiausias, Žygisatsakė, kad pradžia: „Pati pradžia. Man buvo 23 metai. Iš tikrųjų buvo viskas labai įdomiai, naujai, keista. Žmonai buvo 22 metai. Viskas buvo nauja. Ypatingai su pirmu“, – prisiminė vaikų gimimą Ž. Stakėnas.

Dabar daug vaikų auginimo rūpesčių jau praeity ir Žygis sako, kad vis daugiau laiko vaikai praleidžia atskirai, užsiimdami savais reikalais.

„Jų dažnai nebūna namuose. Mes net į Nidą išvažiavom atostogaut „su šeima“. Nuvažiavom. Tai vienas savaitę pas draugą kempinge gyveno, kitas kažkada pareidavo pernakvot ir vėl išeidavo. Visas atostogas „su šeima“ praleidom dviese su žmona“, –juokavo Ž. Stakėnas.

Dar daugiau smagių istorijų, patarimų auginantiems vaikus ir išbandymų – „Gero vakaro šou“ laidoje 19.30 val. per TV3!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder