Jurijus Švecas

"Ačiū vikingams": turtingiausia pasaulio valstybė ištiesė pagalbos ranką Ukrainai

(8)

Norvegija priėmė istorinį sprendimą dėl Ukrainos, kuris turėtų iš esmės pakeisti Ukrainos padėtį į gerąją pusę. Karinis ir politinis analitikas, buvęs sovietų žvalgybos karininkas Jurijus Švecas savo "YouTube" kanale pranešė apie istorinę reikšmę turintį įvykį, kuris gali tapti lūžio tašku Rusijos ir Ukrainos kare.

Karinis ir politinis analitikas, buvęs sovietų žvalgybos karininkas Jurijus Švecas savo "YouTube" kanale pranešė apie istorinės reikšmės įvykį, kuris gali tapti lūžio tašku Rusijos ir Ukrainos kare.

Kalbame apie tai, kad Norvegija įsitraukė į "žaidimą" ir leido savo gynybos pramonei tiesiogiai parduoti ginklus ir gynybos produktus Ukrainai.

"Ačiū vikingams. Reikalas tas, kad 1959 m. Norvegijos parlamentas priėmė sprendimą, kuriuo uždraudė tiekti ginklus šalims, kuriose vyksta arba kuriose vyksta pilietiniai karai.

O 1967 m. net svarstė sprendimą uždrausti ginklų pardavimą ar tiekimą NATO kariaujančioms šalims, nepaisant to, kad pati Norvegija yra Aljanso narė.

Ar galite įsivaizduoti, kokia įsišaknijusi yra ši praktika neparduoti ir netiekti ginklų kariaujančioms šalims?

O dabar viskas pasikeitė, t. y. Norvegija pajuto tokį rimtą pavojų, kylantį iš Mordoro (Rusijos - red.) dėl barbariškų veiksmų prieš Ukrainą, kad priėmė tokį istorinį sprendimą", - aiškino Švecas.

Pasak analitiko, šis žingsnis rodo dar vieną labai svarbų dalyką, kuris iki šiol nebuvo pastebėtas. Atrodo, kad Europa atsibudo.

Apskritai, Europos šalys ilgą laiką gyveno laisvai, pasikliaudamos Amerikos skėčiu ir nenorėdamos skirti lėšų savo gynybai.

Tačiau nepalankūs įvykiai JAV Kongrese iš esmės pakeitė padėtį.

Japonija, Pietų Korėja, kelios kitos šalys (ginklų gamintojos) ir Norvegija labai padės Ukrainai išspręsti, atrodytų, sunkiai išsprendžiamą problemą.

"O štai dar viena šalis, kuri, tikėkimės, netolimoje ateityje taps visateise NATO nare. Tai Švedija. Vienas iš žiūrovų, kuris yra vedęs ukrainietę, man rašo.

Šis ponas gyvena Švedijoje ir informuoja mane, kad jų karinio pramoninio komplekso įmonės dirba trimis pamainomis visu pajėgumu.

Jos dirba Ukrainai", - dar viena gera žinia pasidalijo Švecas.

Kaip pažymėjo ekspertas, barbariškas Rusijos Federacijos apšaudymas padarė savo.

Ledai pajudėjo.

Rusijos ateitis - būti Šiaurės Korėjos ir Kinijos žaliavų priedėliu, nes pačios jos nieko negali padaryti. 

Ukraina sulaukė naujos galingos paramos bangos iš Europos. Atsižvelgdama į tai, kad D. Trumpas iš tiesų gali tapti JAV prezidentu, Europa tapo aktyvesnė. Ji neturi kur trauktis, ji negali pasiduoti.

"Negali pasiduoti didieji vikingai Norvegijoje. Nežinau, kaip teutonai Vokietijoje, bet vikingai tikrai negali, todėl jie pasirengę prisiimti atsakomybę.

Tai raginimas Vakarų Europos elitui nustoti tikėtis nemokamų dovanų ir visu greičiu įjungti savo karinį-pramoninį kompleksą", - sakė Švecas.

Analitikas taip pat paminėjo, kad anksčiau Estijos gynybos ministerija aprašė puikią strategiją Ukrainai 2024 m. Vakarų Europa turėtų visu greičiu įjungti savo karinį-pramoninį kompleksą ir tam tikslui atverti savo pinigines.

Remiantis skaičiavimais, kiekvienam ES šalių piliečiui tai kainuotų juokingą 7 eurų sumą, t. y. vienoje svarstyklių pusėje stovi šie nelaimingi 7 eurai, o kitoje - būti ar nebūti Vakarams kaip civilizacijai.

Anksčiau Čekijos vyriausybės atstovas kalbėjo apie tai, kaip jie padeda Ukrainai: "Mes jau nebesisukiojame kariniuose sandėliuose".

Taip pat Didžioji Britanija ir Norvegija paskelbė apie jūrinės koalicijos kūrimą: Londonas pasirengęs suteikti Ukrainai du laivus.

Šaltinis: dialog.ua.

Svetainės redakcija neatsako už tinklaraščių turinį. Redakcijos nuomonė gali skirtis nuo autoriaus nuomonės.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder