Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Jau vien straipsnio pavadinimas parodo jūsų požiūrį į tikrą , pilnavertę šeimą. Apgailėtinas požiūris
Živilė, 2021-05-17 10:23
Skaitai tuos straipsnius ar komentarus ir nesupranti kas taip rašo.Kažkokie ateiviai ar vaikai kuriems fantazijai nėra ribų. Mielieji LGBT,ar kaip ten jus,nariai,noriu jūsų paklausti: O iš kokios šeimos kilę jūs? Tikriausiai iš tradicinės,o ne iš dviejų vyrų,ar dviejų moterų.Jei nebūtų normalių santykių,nebūtų ir jūsų pačių.Nebus normalios šeimos žmonija išnyks.O jūs propoguodami,ant kiekvieno kampo šaukdami link to ir einate.Būkitr jūs kuo norite,bet savo vietoje.Nesukit galvų nesubrendusiam jaunimui,kuris nori viską išbandyti.Nesvarbu,kad tai nežmoniška,bi tik kitoniška,kai jiems atrodo,kad jų niekas nesupranta,o toks lipšnus dėdė,ar lipšni teta,paguos ,pamylės.Į priešingos lyties žmogų dar būna nedrąsu kreiptis.Jūs tuo naudojatės.Atsipeikėkit.
KLB , 2021-05-17 09:58
Taip, partnerystės įstatymas gali būti, bet vienalyčių šeimų, tuo labiau auginančių vaikus, neturėtų būti. Tegu džiaugiasi, mylisi taip, kaip jiems reikia, bet prie ko čia vaikai. Jeigu turi vieną kita atliekamą eurą - tegu pervedinėja į vaikų globos fondus, gal tada ir jausis padėję auginti vaikus.
Viktoras G, 2021-05-16 18:49
kaip būtų lengva, paėmus vaikus iš vaikų namų, plauti jiems smegenis. "Mes irgi norim auginti vaikus"- tai jei dievas nedavė, nes jūs to nenorėjot, tai ir nesigvieškit svetimų, po skambiais lozungais paslėptu tikslu- didinti LGBT bendruomenę, o ne iš gailestingumo, kad vargšai vaikai yra augantys vaikų namuose. Kas žino, gal po keliolikos metų užaugę vaikai tokiose "šeimose" ( liežuvis neapsiverčia vadinti šeima), paduos valstybę į teismą už jų interesų nepaisymą, nes valstybė savo rankomis atidavė negalinčius pasipriešinti vaikus dviems "tėčiams" ar dviems "mamoms". Tai gal patys nebūkit .....fobais ir nevadinkit idiotais tų, kurie gyvena taip, kaip gyveno jų tėvai ir seneliai.
..., 2021-05-15 14:09
Kaip ir paprasta šeima su vyru ir moterimi, taip ir homoseksuali šeima nori auginti vaikus ir būti pilnavertė šeima. Žinoma, LGBT žmonės, kaip ir visi kiti nori būti laimingi, turėti tas pačias teises kaip ir normalios orientacijos žmonės. Tai jie ir turi lygias teises ir galimybes. Nespriklausomai ar tu homoseksualus ar ne, po dviejų vyrų arba moterų lytinio akto, nepastojama ir nesusilaukiama vaikų. O su kuom miegoti, asmeninio pasirinkimo reikalas prisiimant ir to pasekmes. Jei nesimokei anatomijos ir nežinai iš kur vaikai atsiranda, ant savęs pyktį reikia, o ne aplinkinius netolerancija kaltinti.
Lygios teisės, 2021-05-15 12:10

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.