J. Lago: "Kas patikės valstybe, pripažįstančia 72 lytis, o po to prašančia pasitikėti mokslu"

Apie skiepus. “Nebeįmanoma mums Lietuvoj gražiai susitarti dėl elementariausių dalykų,” - parašė draugė FB (apie privalomą testavimą). Cha. Tarsi lengvai galėtų “susitarti” du pvz. skyrybų įsiūčio ištikti žmonės. Ar “gražiai susitarti” įslinkęs vagis su namų šeimininku? Nes tam, kad “susitartum” turi tartis.

Ne muštis. Ir raktinis žodis čia - ne nauda, ne atsakomybė, o pasitikėjimas. “Ar tu patikėtum savo banko kortelę vagiui?” - klausia vienoje TV laidoje ispanas M. Bosé ministro - “tai kodėl aš savo sveikatą turiu tau patikėti?”

Nes problema panaši visur - juk ne išmintingas žilagalvis valdovas ant žirgo prašo pasitikėti, išgelbėti brolius ir seseris, ir gimtą šalelę, o neaiškiausia pasaulyje politikų karta.

Reikalauja išsukti varkę - ore sklandant gandams, viešai pezant Švabui, ES užsiimant neregėtu eurobabkės tratinimu, dalinimu saviems ir etc.

Tuo pačiu skaldant vyrus su moterimis, vaikus su tėvais, gėjus su ne gėjais.

Kas patikės valstybe pripažįstančia 72 lytys, o po to prašančia pasitikėti mokslu? Kai Greta Thunberg, o ne pusę okeanų išvalęs vaikis yra pasaulinis autoritetas - mokslas šiandien yra pagrįstas tikėjimu - pakeitė religiją.

Savotiška pasaulio pabaigos nuojauta sklando ore ir vakcina nuo coronos čia yra kaip aspirinas nuo žemės drebėjimo. Dar - anksčiau žmonės į mirtį eidavo su tautos lyderiais, o šiandien kas norėtų mirti pvz. su savo šalies teisingumo, žmogaus teisių ar sveikatos ministrais?

Kas iš to, kad tokie viešai skiepijasi? Jeigu iš esmės turėtų viešai pasikarti, nes jų autoritetas yra blusos dydžio.

Ispanijoje valdantieji išrinkti, ko gero, suklastojus rinkimus, premjeras dainuoja Internacionalą, nevengia komunistinės simbolikos. “Neišsilavinusios europrojektinės blakės, nedirbantys savo šaliai globalistai,” - spjaudosi ispanai.

Kai kada susiginčija, bet ties žodžiu “vagys” visi sutaria. Šis žodis tinka politikui, kaip gera pirštinė šiandien.

Dar turint mintyse, jog už savo klaidas mes atsakom savo finansais ir laisve, o politikai - už savo klaidas atsako mūsų finansais. Ir laisve.

Lietuvoj, beje, yra savos specifikos: čia šviesiąją tapinų Lietuvą jau vidutinio amžiaus krizė pavijo besityčiojant iš “runkelių”ir “čikenfektorių” Lietuvos. Jau ne metai ir ne du, kaip skaldymo ir patyčių kreida padalintas šalies žemėlapis.

Apibrėžta sostinė, kuri “kovoja” už tolerancijas bei už Sabatausko dukters teisę patogiai sėsti šalia kito šalies paveldo. Kai nukvakimas pasiekė tokį laipsnį, jog nė vienos algos nepraradę valdininkai stebisi, kokių priekaištų turi sustabdytam laike užstrigusi likusi dalis Lietuvos.

Kuriai liko ir galvosūkis: jeigu pasitikėjai TS-LKD, o gavai TS-LGBT, kas gausis, jeigu pasitikėsi “jų” Astra Zeneka?

Apsimesti ir akis išpūtus stebėtis: prie ko čia? Liga ir politika? Patyčios ir skiepai? Ogi prie to, kad užtenka lašo melo pasitikėjimo jūrai užteršti.

O jeigu... melo jūra ir pasitikėjimo - tik lašas? Jokios pirktos agnės ir jakilaičiai už 800K neišsiurbs ir neišlaks.

Reklama už brangiai tik dar blogiau atrodys. . Covidas kartais ir pasaulio spaudoje vadinamas politine liga ne veltui. “Kai tolerancija yra tapusi svarbesne nei inteligencija” (Ed West) - spėkit iš trijų kartų - kodėl būtent leftistai ir “progresyvioji” stovykla šiandien mieliau skiepysis?

Likusieji palauks “antram aukšte” (JAV anekdotas, pamačius, kaip Baidenas į lėktuvą neįlipa ir griūva ant trapo).

Pažiūrės. Pamislys. Ir pasitikėjimas neišdygs, kaip legalizuota kanapė. Pasitikėjimas šiandien - išnykęs terminas. Kaip artimo meilė, garbės žodis, kaip bendrystė.

Taip kad gali influenceriai šypsotis feisbukuose su trimis vakcinomis kiekvienoje rankoje. Galim daužyti stalus, dantis ir gyvenimus.

Vienintelis kelias išlieka prievarta. Kasdien vis didesnė.

Klausimas liks tik vienas - KADA? Kada gausim visi atgal.

P.S. Palyginu, kaip kalba ispanai ir ką girdžiu Lietuvoje. Šitokio nesugebėjimo bendrauti nebuvo nei prie Brežnevo paskutinėje jo vegetacijos stadijoje.

Net prispausta mainstrymo, bet Ispanijoje puikiai girdima kita nuomonė - kalbanti apie vakcinų pavojus, apie prisiimamą riziką, apie galimus šalutinius poveikius. Čia rodomi influenceriai ir už, ir prieš vakcinas.

Gana sąžiningai viešumoje pasakant - šis skiepas yra eksperimentinis. Lietuvoje tuo tarpu jaučiamas tapininės “Laisvės” įprotis persistengti - tildant, smurtaujant, draskantis, vaidinant ir maivantis vedama šuandien iš “laisvės” “į sveikatą”.

O iš tiesų tik dar kartą padalijama Lietuva. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder