J. Lago: Tam, kad tapinai turėtų duonos, uždirbamos įtampomis ir patyčiomis (47)

Kaip ten buvo sakoma: “ko visada norėjai paklausti, bet nedrįsai?” Šiandien galima apie seksą nuo 4 metų žmogui kalbėti, lytį pasikeisti nuo 15 berods, klausti apie ką tik nori, nes laisvė - per LRT pasamdytos ekspertės papasakos.

O va tokiais klausimais, kurie tiesiog kabo ore, pakibę pilkoje karantino kasdienybėje lyg kirvis - tyla.

Jie sukasi galvose, bet tyli ekranuose.

Žinau, kad čia kasdien užklysta politikai, kad skaito visokie blyškiaveidžiai be vardų profiliuose. Tai prašau perduoti linkėjimus Ingridai.

Kurios dėka turėjau nukišti į spintos tamsą prabangią žirniukais papuoštą Furstenberg suknelę, nes tapo TS LKD uniforma.

Taigi, ponia premjere, niekaip nesuprantu, kodėl jūs, kaip normalios Vakarų valstybės politikė, nesugebate išeiti ir atsakyti į pačius paprasčiausius klausimus.

Leisdama senu, konservuotu būdu sklisti gandams, spėlionėms ir visokiam briedui tam, kad tapinai turėtų duonos, uždirbamos įtampomis ir patyčiomis.

Juk nesuderintų klausimų laikai baigėsi?

1. Jeigu įvedamas draudimas, ribojimas, valstybinis išnaglėjimas - jis turi pradžios datą? Turi. O kodėl neturi pabaigos?

T.y. nurodymai, prieštaraujantys LT konstitucijai, privalo turėti griežtą datą - iki kada jie galioja, kad žmonėms nereikėtų spėlioti, įtarinėti ir kreiptis į teismus. Ką?

2. Ką manote apie WEF ir C. Shwabo planą Great Reset? Apie jį pasisakė didžiausių valstybių vadovai, neseniai kalbėjo WEF forume Eurouršulė, tai gal ir jums būtų fasonas pasisakyti, o tai visiems kyla trečias klausimas:

3. Ar mes jį vykdome? Tai apsivilkite savo taškuotą aprėdą ir pasakykite: ne ir taškas. Tiesiogiai, ar netiesiogiai, tačiau ES politinės ir ekonominės kryptys (pradedant mūsų maldeikienių polinkiais į T. Pikkety komunistinę ekonomiką) turi tam tikrų raudonų polinkių, pripažinkime.

4. Žmonės va kalba ir rašo apie biometrinių duomenų kaupimą. Neseniai pati kažkur spaudoj skaičiau, jog Vilniuje atidaryta biometrinių duomenų kaupimo biblioteka - paneikite vieną kartą tą faktą, kad testai gali būti naudojami ir tokiai informacijai kaupti.

5. Niekaip nesureagavote į masę žmonių surinktų parašų - apie kito komunikuoti nesugebančio - V. Raskevičiaus pasitraukimą. Buvote užsiėmusi.

Ar žinote, kad įtampa visuomenėje kaupiasi, kaip dujos, o sandarūs kambariai turi tendenciją išsivėdinti, arba sprogti.

6. Priverstinis skiepijimas. What about skiepų pasai ir visos šios ant bangos esančios temos?

7. Dar neseniai LT apsilankiusio WB atstovo paraginimas kelti NT mokesčius - apie ką tai? Kaip ir kelti valdišką apetitą vaikams paveldint tėvų NT? Kas čia per tendencijos? Nesusiiję su 2 punktu?

8. Eurobabkės skaidrus įsisavinimas. Kur atviras planas? Na, su galimybe pasitikrinti įmones, organizacijas ir būdus, kur įėjęs kiekvienas šalies pilietis pamatys, kaip skaidriai TS-LGBT dalina paramos ir mokesčių mokėtojų pinigus?

Nes apie tuos 2,2 mlrd. Eur jau dabar M. Sinkevičiui ir G. Paluckui atrodo, kad planas slepiamas. Alio?

9. Kaipgi bandymas prastumti netiesioginius Prezidento rinkimus ir dar panaikinti vienmandates? Ar tikrai atrodo, kad Lietuva yra kaip prie smurto pripratusi boba, mąstanti: "muša, nes myli"?

Nežinau, gal ponia turi tviterį ir ten tvatina žinutes, kaip D. Trumpas visais aktualiais klausimais - žmonės buvo apakę nuo šio prezidento atvirumo, nesuderintų kalbų ir staigios reakcijos.

Bet vadovavimas biurokratiniu euroslunkių metodu irgi nepasiteisina - kai į rūpimą klausimą ar problemą sureaguojama pasibaigus kadencijai.

Realiai tai sugedusio telefono komunikacija skaitmeniniame amžiuje pati byloja už save - kalbėti arba bijoma, arba nenorima.

Arba abu. Kažkaip taip.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder