Rusai Turkijoje

"Jaučiuosi tarsi atostogaudamas Kryme". Latviai skundžiasi dėl rusų turistų, kuriems "sekasi gerai"

(1)

Vasarą Europos Sąjunga patvirtino vienuoliktąjį sankcijų paketą Rusijai dėl jos invazijos į Ukrainą. Socialiniame tinkle X Dace pasidalijo savo pastebėjimais apie tai, kaip šios sankcijos paveikė Rusijos gyventojus, ir iššaukė karštą diskusiją.

"Suprasti rusų kalbą yra baisus prakeiksmas. Esu Turkijos kurorte, o rusų čia yra apie 70 proc.

Jaučiuosi taip, lyg atostogauju okupuotame Kryme.

O tu gali būti visiškai ramus, viskas gerai ir net puiku, kokios sankcijos, jiems pinigų netrūksta. Taigi, nedideli nepatogumai", - rašo Dace savo profilyje.

Kiti socialinio tinklo naudotojai atsakė Dacei ir palaikė jos pasipiktinimą:

Andris: Praeis daug laiko, kol sankcijos paveiks tuos, kurie keliauja. Šiuo metu jos naudingos viduriniajai ir žemesnei klasei, taip pat Rusijos biudžetui. Palaipsniui jos sukels socialinę įtampą viduje ir pasieks tuos, kurie uždirba iš valstybinių užsakymų. Putino kėdė pradės svyruoti, bet RF niekas nepasikeis

Dace: Deja, girdžiu, ką jie sako. Apie verslą, apie kontraktus, investicijas, kitas keliones, darbuotojų atlyginimų didinimą ir pan. Vadinasi, viskas vyksta. Taip, jis atsidūsta, kad reikia atsinaujinti, bet optimizmas juntamas.

Zalė: Aš irgi ką tik grįžau iš ten ir apsidžiaugiau pamatęs, kad viešbutyje, kuriame 85 proc. visada sudaro rusai, šiemet daugiausia olandų, vokiečių ir bosnių!

GRNT: Kaip smagu, kad Kretoje niekur nematėme rusų. Verta mokėti šiek tiek daugiau.

Ieva: Būtent dėl šios priežasties dar nebuvau Turkijoje. Neįsivaizduoju atostogų tarp jų. Aš jų netoleruosiu. Jie net burnos negali praverti, aišku, kad vata.

Pagrindinė "derusifikacijos" ideologė Liana Langa neapsiėjo be atsako. Jos atsakas nebuvo toks nesutaikomas kaip rusų Latvijoje atveju, ji tiesiog patarė jų vengti:

- Verta rinktis kurortus be rusų, yra tokių, kurie jų nepriima.

Šaltinis: press.lv

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder