Jolanta Blažytė

Jolanta Blažytė: Kaip reikės gyventi, jei bus „ne tas“?

(23)

Kaip juokavo JAV ekonomistas Kolumbijos universiteto profesorius Jeffrey Sachs, „Amerikoje niekada nebuvo valdžios perversmų tik todėl, kad čia nebuvo Amerikos ambasados...“

Deja, nors Amerikoje ir iki šiol nėra Amerikos ambasados, bet neramumai šioje šalyje bręsta.

Kai Niujorko teismas pagrindinį kandidatą į JAV prezidentus D. Trumpą pripažino kaltu, šalyje įtampa pradėjo kaisti iki raudonumo.

„D. Trumpo šalininkai savo socialiniuose tinkluose kviečia šalyje organizuoti revoliuciją, panaudojant jėgą“ - rašo Reuters

https://www.reuters.com/.../trump-supporters-call-riots.../

Gera žinia yra ta, kad šis teismo sprendimas dar labiau padidino JAV piliečių pasiryžimą palaikyti D. Trumpą, todėl gali būti apsieita ir be revoliucijos. Po nuosprendžio paskelbimo į D. Trumpo sąskaitą per vieną naktį subyrėjo 53 milijonai dolerių.

Tuo tarpu asmeniškai aš labai nerimauju dėl to, kaip mūsų valdžios jautruoliai ir visi tie, kurie bučiavo J. Bideno automobilio ratais išraižytą Vilniaus asfaltą, pakels D. Trumpo išrinkimą JAV prezidentu. Turbūt lėks į Ameriką daryti tvarkos? Bet, ups, Amerikoje juk nėra Amerikos ambasados. O kaip be jos tą tvarką padaryti?

Ir dar ne viskas. Dar reikės kažkaip į vietą pastatyti ir D. Trumpo vaikus, kurie visada kalba „ ne taip, kaip reikia“ ir „ne taip, kaip reikalauja LRT protokolai“.

Štai, pavyzdžiui D. Trumpo sūnus D. Trump Jr. nevengia pasirodyti Tucker Carlson laidose ir skelia baisiau, nei koks vatnikas. Cituoju:

„ Mes esame ant trečiojo pasaulinio karo slenksčio ir būsime priversti kariauti su galingiausia branduoline valstybe Rusija. Mes leidžiame kažkokiam tai bičui, kuris kažkada buvo kažkoks aktorius, atakuoti Rusijos teritoriją JAV pagamintomis raketomis ir provokuoti Trečiąją pasaulinį karą??

O gal čia koks nors dėmesį nukreipiantis manevras prieš JAV prezidento rinkimus, kaip kad buvo ir prieš ketverius metus su ta Covid pandemija, kuri padėjo J. Bidenui laimėti?“

Ir dar apie Ukrainą:

„ Visiškai neaišku, ką reiškia ta Ukrainos pergalė. Ukrainos žemes jau pradėjo pardavinėti užsienio investuotojams, ją greitai užpildys imigrantais ir po 50 metų Ukrainos, kaip nacijos, apskritai neliks. Amerika Ukrainą išdavė, kaip nė vieną kitą šalį.“

(Interviu nuoroda – mano Tel-gram)

Žodžiu, jei tik D. Trumpas taps JAV Prezidentu, tai net neįsivaizduoju, kaip šį reiškinį išgyvens mūsų teisingos tiesos nešėjai.... Ir panašu, kad D. Trumpas juo taps. Net jei jam teks dirbti iš kalėjimo – JAV įstatymai tokią galimybę numato.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder