Verslininkė Jolanta Blažytė: Ar dėkoti bankomatui už tai, kad jis jums atidavė jūsų pačių pinigus?

(27)

Dainininkas David Bowie yra pasakęs:„ Dėkoti politikams už tai, kad jie už biudžeto pinigus pastatė naują ligoninę, autostradą ar geležinkelio bėgius yra tas pats, kas dėkoti bankomatui už tai, kad jis jums atidavė jūsų pačių pinigus“

Įsibėgėjus įvairiausių rinkimų sezonui, suprantu, kad dėkoti bankomatui, ups įvairiems politikams, turėčiau dažniau, nei skiriu laiko savo vienam kvėpavimo ciklui. Juk tiek visko šiuo metu Lietuvoje pristatyta!!!

Štai vienas mano geras FB draugas agituoja EP rinkimuose balsuoti už Virginijų Sinkevičių ir rinkėjams užduoda klausimą: „ar prisimenate, kad PRIE Virginijaus Sinkevičiaus Kėdainiuose atsirado Verslo ir Inovacijų centras?“

Galvoju, ilgai krapštau pakaušį ir galiausiai draugui atrašau: „nu, blyn, neprisimenu...“. Ir čia pat pasiūlau idėją, jog prie kiekvieno Kėdainių objekto reiktų klijuoti lenteles su užrašu, nurodančiu PRIE ko tas objektas atsirado. Pavyzdžiui:

PRIE ko atsirado biblioteka?

PRIE ko atsirado paminklas agurkui?

PRIE ko atsirado nauja palergonijų klomba?

PRIE ko ligoninėje atsirado naujas cukraus kiekio kraujyje matavimo aparatas? Ect.

Tada, kaip supratinga rinkėja, galėčiau balsuoti už tą kandidatą, PRIE kurio kas nors Kėdainiuose, o ir šiaip Lietuvoje atsirado. Bet... Lietuvoje gi kasmet surenkama milijardai mokesčių, už kuriuos vis kas nors kada nors atsiranda. Tai kodėl, pavyzdžiui, nebalsuoti už VR ministrę A. Bilotaitę, PRIE kurios atsirado Maximoje pirkta pasienio tvora, turinti saugoti mus nuo priešų? Kodėl nebalsuoti už kokią V. Blinkevičiūtę ar tą pačią I.Šimonytę, PRIE kurių padidėja pensijos, o tuo pačiu ir valstybės skola?

Žodžiu, atsidėkoti politikams tikrai turėčiau už ką. Bet gi jų tiek daug ir PRIE jų visų vis kas nors Lietuvoje atsiranda. Jų gal net daugiau, nei Lietuvoje esančių bankomatų, kuriems kaskart nuolankiai dėkoju, jei jie atiduoda mano pinigus. Bet bankomatai į valdžią neina, tai čia nereikia blaškytis tarp pasirinkimų. O štai politikai, kurie man grąžina mano pinigus, eina. Ir labai gausiai. Tai kaip tada man tarp jų pasirinkti?

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder