Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Persirgus skiepytis nepatartina, nes jau įgaunamas imunitetas daugeliui COVID mutacijų, o dėl galimų rizikų, tai tokie atvejai net nebuvo įtraukiami į klinikinius tyrimus, tad nėra jokių duomenų apie galimas organizmo silpninimo rizikas. O arabui siūlyčiau įjungti smegenis prieš duodant patarimą
Skaiva, 2022-01-24 10:27
Aš jau užriby senai. Pirma, gimiau tarybiniais metais. Tėvelių dėka turėjau gražią vaikystę ir jaunystę. Bet jei kam pasakau, kad man tai buvo geras laikotarpis, o ne dejuoju, kaip tada buvo blogai, esu sumalama į juodus miltus. Antra. Aš jau esu pensininkė. Tai vėl visiems priešas. Ir jaunam darbo vietą užimu, ir esu jo, atseit, išlaikoma, nors darbinei veiklai atidaviau 44 darbo metus. Trečia. Viena iš pirmųjų persirgau korono virusu. Ačiū dievui, ne pačia sunkiausia forma. Pasitikrinau antikūnius, jų buvo daug, o kadangi turiu šalutinių, (viena susijusi su hematologija) ligų, tai šeimos gyd. patarė neskubėti skiepytis. Dar kartą pasitikrinau antikūnius, - jų irgi buvo pakankamai. Gavau galimybių pasą. Pasibaigus jo galiojimo laikui, vėl pasitikrinau antikūnius, jų buvo mažiau, tada pasiskiepijau pirmu skiepu. Dabar laukiu antro skiepo, ir esu uždaryta namuose, nes su vienu skiepu galimybių paso negaunu. Turiu prašyti malonės, kad kas aprūpintų maistu, vaistais ir kt. O tai, nelabai smagu.
Vetra, 2022-01-23 22:59
ko cia pezi,pasiskiepyk ir nereikes steneti.
arabas , 2022-01-23 17:40

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.