Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Daiva
Daiva, 2022-11-21 07:09

Jūs ne tarpusavio santykius aiškinkitės o ieškokite būdų , tiksliau,- atlikite savo tiesioginį darbą,-savalaikią ligonių priežiūrą ir gydymą, bei turimos aparatūros nekonservavimą o tikslinį panaudojimą. Turime brangiausią aparatūrą , kuri stovi nenaudojama o žmonės priversti kreiptis į kaimynines šalis.Va kokias problemas reikia spręsti gydymo įstaigose.

Senjore
Senjore , 2022-11-20 10:49

Gerbiu medikus .Suprantu kad tai sunkus darbas .Tik stebina girdimos diagnozes .Nervai .Negi ?

Nuomonė ir klausimas.
Nuomonė ir klausimas., 2022-11-17 07:38

patarčiau rimtai pasižiūrėti į Klaipėdos ligoninių apjungimą. Ir žinot, kas vadovauja tokiam svarbiam, daug supratimo ir skaidrumo reikalaujamam darbui? Ogi pagarsėjęs V. Janušonis. Tai kas čia per reiškinys?O gal tai netiesa? Nesinori tikėti, kad tiesa. Ligonių apjungime vyksta įdomūs dalykai. Kol neįvyko blogiausia, žiniasklaida turėtų pasidomėti- tema plati ir įdomi.

Pacientė
Pacientė, 2022-11-16 18:47

Anksčiau buvo galima paskambinti tiesiogiai šeimos gydytojui pasikonsultuoti. Kodėl dabar neteikiami gydytojo telefonai. Dažnai užtektų tik pasikonsultuoti telefonu ir nereikėtų vykti į polikliniką. Sudaromos sąlygos, kad pacientui būtų tik sunkiau.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.