Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Gurkšnis šviežio oro.
S., 2021-06-13 11:53
issigimimas, melas ir melo propaganda baisesne nei sovietiniais laikais. Parsidaveliu propagandistu atejo laikai niekuo nesiskiriantys nuo A.Lukosenkos ar V.Putino propagandos .Vieni liaupsina ir kelia viena rezima,o kiti kita rezima ir ivairius klanu .Straipsnyje teisingai parasyta .
As, 2021-06-13 05:42
Visiškai pritariu.
Taip, 2021-06-11 08:51
Kaip sako amerikiečiai, jei nesi juodaodis ar pedikas, tai karjeros nepadarysi, nes pastarieji visada pasinaudos netolerancijos sąvoka. Pasinaudodami demokratijos silpnomis vietomis šie iškrypėliai stengiasi paimti valdžią ir valdyti normalius žmones. Palyginkime su Hitlerio atėjimu į valdžia: juk viskas prasidėjo nuo eitynių...
Romas, 2021-06-09 12:31
Pažiūrėkit, kas darosi, kai jiems pasakai, kad yra tiktai dvi lytys, arba kad abortas tai vaikžudystė, o medikai pripažįsta, kad prieš ar po gimimo atliktas žudymo aktas yra tas pats žudymas - tada jie visiškai ptranka ir pradeda tave raganų medžiotoju, tamsybininku bei fanatiku vadinti (visai kaip sovietiniais laikais). Tos visos čia straipsnyje pavardintos grupės yra lūzerių priebėga, - lūzerių, galvojančių, kad pienas, duona ir mėsa yra fabrikuose iš naftos gaminami (kaip plastikas). Tie žmonės niekada nėra sodinę, laistę, mėžę, kompostavę, tręšę, derliaus surinkinėję ir ant laužo valgyt virę... Tai asfalto ir pernelyg gero gyvenimo bei neturėjimo ką veikti produktai. Jei norite įsitikinti jų beviltiškumu - nueikite į FB grupę ''Feminizmas'' - ten neribotai yra liejamas visas kvailumas ir iš neturėjimo ką veikti sukaupta energija, kuri naudojama ne kurybai, bet destrukcijai (taip pat ir savidestrukcijai). Tokių kliedesių minėtame ir panašiuose puslapiuose prisiskaitęs tikrai supranti, kad per daug geras gyvenimas, fantazijos neturėjimas ir dykas buvimas iš žmogaus daro protinį paliegelį, nesuvokiantį nei kam kiaušinienė su kumpiu reikalinga, nei kur vyriškas organas turi būti kišamas... Ir tokie padarai dabar pas mus valdžioje neršia ir kuria mums įstatymus... Viešpatie, pasigailėk mūsų.
Čia dar nieko, 2021-06-08 21:34
Pritariu autorei visu 100%.Šiurpstu nuo mūsų žiniasklaidos lgbt liaupsinimo.
Skaitytoja, 2021-06-08 08:32
Apie toleranciją neverta šnekėti. Mažumos kalba, kad juos nuolat puola, o patys ir yra agresoriai. Viena paauglė feisbuke išvydusi draugę, dalyvaujančią su tėvais renginyje Vingio parke, vos nemierė iš pykčio, atsižadėjo draugės, klausinėjo kaip tu gali būti kartu su tomis padugnėmis? Va, kokia tikroji tolerancija skriaudžiamųjų...
Mama, 2021-06-08 08:25
Nuolat klausia, o kas puola šeimas ir tuo pačiu metu LRT/LGBT TV ir didieji portalai šeimų maršo dalyvius vadina girtuokliais, plokščiažemiais ir marginalais, tamsuoliais? 20 000 dalyvių mitingui skiria dėmesio ir vietos vos ne tiek pat, kaip Šimašiaus išduotiems leidimams dar trims mažumų mitingams, kuriuose dalyvauja kelios krūvelės jaunimo, kurių dalis net ne iš Lietuvos. Apgailėtina demagogija.
Violeta, 2021-06-08 08:23
Malonu,kad Lietuvoje dar yra smegenų dar turinčių Žmonių.Na taip, iš didžiosios raidės.
Svečias, 2021-06-08 07:26

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.