Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Vladas
Vladas, 2022-11-22 09:34

Viskas taip, bet reikia ir pageidavimuose turėti saiką. Negi kas nemato ,kad nuo tokio darbo ,kaip jos Lietuvoje, užsilenktų ir Nato, kaip Lietuvos geležinkeliai ar uostas arba kainos maistui??

alg
alg, 2022-11-18 15:28

Lietuvoje ir ne tokios nesamones tirazuojamos nes jie jas platina tu nemastanciu debilu armijai mastantys zmones dar supeanta kas yra kas o ta publika tiki viskuo ka jai bruka oficiali ziniasklaida

cha cha
cha cha, 2022-11-18 11:40

O autorius ką kitoks?Iš kur paskutinis sakinys,žinove.Jūs niekuo nesiskiriate nuo žiniasklaidos-jie pagal jus rašo nesąmones,kad kandidatė,o jūs irgi nesąmones-kad nerinks.Ka s jums rūpi?

Titas
Titas, 2022-11-17 20:28

Kad Rachlevičiui, gadinančiam orą Londone, Šimonytė nepatinka, neturėtų ką jaudinti. Tas pats rachlevičius turėtų žinoti, kad dabartinis Stoltenbergas prieš tapdamas NATO gen. sekretoriumi Norvegijos premjeru buvo, šįmet nac. banko vadovu išrinktas. Turbūt ir jokios patirties tarptautinėse organizacijose ir pan. neturėjęs? Bet prie rachlevičiaus sapalionių priprast galėjom jau.

na
na, 2022-11-17 17:46

Marionetės užkulisiniams veikėjams visur reikalingos

Net nebejuokinga-
Net nebejuokinga-, 2022-11-17 13:05

Kas ten lietuvoj tokias nesąmones skleidzia??? Aaaaa, aisku— konservatorių ausys kyšo, net už vandenyno matosi. Išvada— jus toj varganoj Lietuvėlėj laimes neturėsite, kol konservatoriai nebus uždrausta ir teisės persekiojama “partija”, kaip ir komunistai. Nes tie du tai tas pats mėšlas.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.