Kokiu atlygiu įvertinti TS-LKD vado Gabrieliaus Landsbergio, kaip Kinijos nugalėtojo, vaidmenį

Vidmantas Misevičius: Apie seimūnus ir atlyginimus

Manau, sutiksite, kad mūsų seimūnai atlyginimus ne uždirba, o gauna. Tiesiog. Nors, mano įsitikinimu, įvertinus jų „darbą" nemaža dalis politikierių privalėtų gautus pinigus grąžinti į biudžetą ir keliauti šunims šėko pjauti.

Tarkim, kiek vertas Laisvės partijos nario Tomo Vytauto Raskevičiaus rūpestis sujungti vyrų ir moterų tualetus arba jo kolegės,

Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkės Morganos Danielės vizija, kaip įrengti specialius kambariukus, kuriuose narkomanai galėtų netrukdomi ar net su medikų priežiūra badytis?

Arba kokiu atlygiu įvertinti TS-LKD vado Gabrieliaus Landsbergio, kaip Kinijos nugalėtojo, vaidmenį?

Gal jo nuopelnus galėtų įvertinti patys kinai, tik klausimas, ar jie jau žino, jog yra nugalėti, ir gali įvertinti patirtą žalą.

Kitas konservatorius, Žygimantas Pavilionis, sukėlė skandalą Sakartvele, paatviravo su apsimetėliais iš Rusijos ir... išvyko atšokti vestuvių į ambasadą Vokietijoje, nors eiliniai piliečiai iki užsienyje jiems turinčių padėti diplomatinių atstovybių neprisibeldžia savaitėmis.

Kokią algą užsidirbo jis?

Dar vienas „teisingosios" partijos frakcijos narys - Matas Maldeikis, atlyginimą gauna už viešus „genialius" pasisakymus.

Nors tai, palyginus su dar neseniai jo kolega buvusiu Kristijonu Bartoševičiumi, ne pats blogiausias variantas.

Šį sąrašą galima būtų tęsti ir tęsti, ir būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu, nes visi šie nesibaigiantys cirkai vyksta už mūsų visų uždirbamus pinigus.

Situacija imtų keistis, jeigu seimūnai būtų renkami tik vienmandatėse apylinkėse, būtų numatyta jų tiesioginė atsakomybė už savo veiksmus, o rinkėjai turėtų teisę juos atšaukti.

Sidebar placeholder