Vitas Tomkus: Atrieda zombiai?! Atidunda!!! (10)

Buvau tikras, kad sunaudojus maisto atliekas arba po trečio skiepo jiems pasiutimas tikrai praeis. Deja, trečias ratas jau užsisuko, o zombiai tik dar labiau siautėti pradėjo. Vadinasi, aš klydau: skiepai čia ne prie ko! Dėl viduriavimo ir vidurių nelaikymo taipogi negalima kaltinti vien tik prekybviečių bei restoranų šeimininkų.

Archyvų nuotr.

Dabar, kai viskas daroma per antrą galą, už tai atsakinga ir LGBT. Ir medikai, kurie baiminasi priminti, kas tokių laukia senatvėje. Jau nekalbu apie AIDS grėsmę, kuri kažkodėl irgi nekelia grėsmės nei „natūralams", nei gėjams.

Tikėkimės, jau išnyko. Kaip, beje, ir gripas, insultas, infarktas, kitos širdies ir kraujagyslių ligos, su kuriomis kovoti mūsų įgąsdinti medikai nebeturi nei laiko, nei jėgų, nei lovų.

Užtat beveik neliko mirčių dėl medikų klaidų ir nepriežiūros. Nes jau seniai viskas nurašoma „kovidui", dėl kurio negalima savo artimųjų ligoninėse ar jos koridoriuose nei slaugyti, nei lankyti, nei pažiūrėti, kaip jie prižiūrimi. Grąžina mums jų kūnus, kaip kadaise iš Afganistano karius - be teisės atsisveikinti ir apžiūrėti.

Net mirties priežastį dažnai tik „iš akies" nustato.

Be skalpelio ir be skrodimo. Turbūt dar neužmiršote, kai Panevėžyje pasiskiepijusi moteris šalia med. punkto susmuko ir pasimirė, o personalas atskubėjusiai žiniasklaidai iš karto apskelbė, kad aštuoniasdešimtmetė senutė mirė tikrai ne nuo skiepų...

Tiesiog pamėlynavo nuo senatvės, pritrūko oro ir pasimirė. Sakau, dar gerai, kad medikai spėjo švirkštą iš jos kūno ištraukti, nes sensacijų besivaikančiai žiniasklaidai būtų tekę aiškinti, kad, prieš iškeliaudama į aną pasaulį, močiutė nutarė sau paskutinę narkotikų dozę susileisti.

Manau, buvę mano kolegos be baimės ir be sąžinės graužaties su didžiausiu malonumu būtų ir tą sensaciją prariję.

Aišku, tas faktas nenustelbtų eilinių neeilinių Bunkės ar Zvonkės vedybų, bet vis geriau nei aiškintis ir tirti, kam priklauso „Independence" ofšorinė kompanija arba - apie ką šnekučiavosi mūsų Gitana su švabais?

Be to, panikos kėlimas yra gerai apmokamas globalistų.

Tai kas, kad dėl jos daugėja savižudybių, psichikos sutrikimų, bankrutavusių verslininkų ir bedarbių. Čia gi ne „Snoro" užgrobimas, kuris buvo kaip ašaka gerklėje „sebams", „swebams" ir „švedams" su svetima tautybe.

Dėl jų gerovės, kad klientai savo santaupų laiku neatsiimtų, pats LB banko pirmininkas, o šiuo metu - premjerės patarėjas, Vitas Vasiliauskas drastiškai visiems melavo, kad nėra ko jaudintis - pinigų saugumą jis asmeniškai garantuoja.

O kai pasitvarkė su mūsų pinigais, į klausimą - „Kodėl melavo?", atsakė paprastai: „Nenorėjau sukelti panikos."

Archyvų nuotr.

Bergždžias reikalas moralizuoti asmeniui, kuris nepripažįsta moralės egzistavimo, bet vis tiek kirba klausimas: kodėl jis šiandien nepataria premjerės kabinetui irgi nepanikuoti ir negąsdinti Lietuvos gyventojų kasdien su parsidavusia ir apsimelavusia žiniasklaida varant visus iš proto?

Būtent jie - Lietuvos radijas ir televizija - su savo satelitais (nepriklausomais nuo mūsų kanalais) gamina mums zombius, kurie atvirai atakuoja normalius Lietuvos gyventojus.

Verčia mus būti tokiais, kaip ir jie: nuolankiais ir paklusniais sisteminiais padarais, valstybės išlaikytiniais, be garbės ir orumo, beteisiais ir belaisviais, be savo nuomonės, ir visada pasiruošusiais daryti taip, kaip valdžia įsako: užsidaryti namie, vietoj šunų nešioti antsnukius, nesibūriuoti, nesigiminiuoti, susileisti laiku skiepus arba narkotikus, o jei reikės - vardan Naujojo Pasaulio Tvarkos ir „auksinio milijardo" Gerovės valstybės, kurią mums žadėjo, o jiems garantavo mūsų Konstitucijos garantas iš Simono Daukanto aikštės, atsisakyti savo grynųjų pinigų, verslo bei privačios nuosavybės.

Archyvų nuotr.

Akivaizdu, kad bejausmiais zombiais mus paversti nori užzombinta žiniasklaida, kuri nuo ryto iki vakaro zombina mūsų smegenis. Bet kas užzombino juos? Kodėl tie zombiai per radiją ir TV ekranus nuolat kelia paniką, skelbdami susirgusių ir numirusių nuo COVID-19 bei jos atmainų statistiką?

Jeigu aš savo leidiniuose pradėčiau taip isterikuoti dėl vėžinių arba širdies bei kraujagyslių susirgimų, esu tikras, kad koronavirusas su nemirtinga mirčių statistika pasirodytų besanti juokinga kaip sloga.

Negi zombiai nesuvokia, kad nuolatinis žmonių gąsdinimas ir kiršinimas tarpusavyje trumpina gyvenimus?

Naikina šeimas, draugystes, darbo vietas ir verslą? Ar skaičiuojama, kiek jau prasiskolinome ir prisigaminome bedarbių, kuriems išmokos kada nors irgi baigsis...

Kokia prasmė kasmet skiepytis ir karantinuotis, jeigu būsim gyvi ir sveiki, bet be draugų giminių, verslo ir be darbo? Gyvi numirėliai? Zombiai, kuriuos valdo ideologo Švabo bei jo šeimininkų parankiniai?

Na, kaip galima pasitikėti zombių valdžia, kuri nuolat blaškosi į kraštutinumus ir pati sau prieštarauja?! Kol trūko kaukių, SAM ministras aiškino, kad jos nieko nereiškia, kai jų užsipirko į valias, staiga ėmė rekomenduoti net po kelias nešioti užsimaukšlinus.

Archyvų nuotr.

Pradžioje uždarė smulkias parduotuves, kuriose mažai erdvės ir suvarė visus į didžiuosius prekybos centrus, o dabar visus nepasiskiepijusius nukreipė apsipirkti į parduotuves, kur yra mažai vietos. (Beje, abiem atvejais laimi stambieji verslininkai, kurie valdo ir dideles, ir mažas parduotuves, o ypač - užsieniečiai iš „Lidlo", kurie teturi tik keturis stambius centrus ir virš trisdešimt „centriukų".)

Dar neužmiršom ir tuos laikus, kai visus „burbulus" suvarė į „ūkius", o keleiviniai lėktuvai skrajojo po margą pasaulį, laisvai platindami virusus su jų atmainomis. O kodėl zombiai iš nepasiskiepusiųjų piliečių nori atimti teisę į nemokamą gydymą?

Mes gi nepriekaištaujame dėl taškomų milijonų skiepams bei kaukėms!

Juk zombių valdžios parinkti ir papirkti „autoritetai" aiškina, kad skiepai nuo viruso neapsaugo, o atliekami testai rezultatų šimtu procentų negarantuoja.

Archyvų nuotr.

Kai kada tie patys asmenys, skirtingose vietose prasitestavę, gauna diametraliai priešingus rezultatus! Užtat ir ten, ir ten palieka beveik po šimtuką...

Žmonių - eilės, o milijardinis verslas atiduotas privatininkams. Nors valstybiniame sektoriuje turime sočiai dykaduonių, kurie laisvai per darbo valandas kiekvienas galėtų mums išdrožti bent po tuziną pagaliukų. Įsivaizduojate, kiek deficitinis biudžetas pasipildytų?!

Bet kam aš visa tai aiškinu? Žiniasklaidos zombiai negirdi, jei neina kalba apie pinigus, zombių valdžia daro, ką Briuselio kopūstgalviai liepia.

Archyvų nuotr.

Todėl ir negali žmoniškai paaiškinti, kodėl jų potvarkiai ir nutarimai vienas kitam prieštarauja. Juk jiems paaiškina tik tai, ką reikia daryti, o ne kodėl ir kam to reikia?

Dėl savo kasdieninės gerovės, o ne dėl Lietuvos ateities apsimeta durneliais, teisindamiesi, kad elgiasi taip, kaip ir likęs pasaulis, ignoruodami Švabo knygoje išdėstytus faktus, kad tokių šalių, kaip Lietuva, greitai turi nebelikti.

Kaip reikia kovoti su zombiais, žinome iš siaubo filmų.

Juolab, kad zombiai tampa vis agresyvesni ir kelią vis didesnį pavojų civilizuotai visuomenei: dar neseniai tik lenkus raginęs šaudyti vienas TV šoumenas, šiandien jau užsienio portale siūlo šaudyti tuos, kurie yra nepasiskiepiję...

Mūsų vaikus?!

Archyvų nuotr.

 

 

Raktažodžiai
gražiai Tomkus sudėliojo. Daugeliui patinka, bet zombiai jo straipsnių neskaito, mažumos taip pat. Naudos visuomenei ir valstybei nebus.
Svečias, 2021-10-01 16:01
siulau pona Tomku i valdzia jis tai tikrai padarys viska saziningai,gerai,be klaidu....zodziu visiems bus lafa!!!
pilietis, 2021-09-25 14:55
Kaip galima nusiristi iki to, kad mazuma istvirkeliu naikina valstybe
Juozas, 2021-09-24 13:45
Sidebar placeholder