Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Kažkodėl niekas dabar nenori prisiminti, dėl ko buvo konstitucijoje įtvirtintos tokios referendumui rengti lubos. Argumentas buvo paprastas ir svarus: kad negalėtų pvz. Šalčininkai pasiskelbti "nepriklausoma respublika" ir prašytis "prieglobsčio" pas kaimyninius slavus, kurie, beje, dar tebebuvo TSRS sudėtyje. Dabar stengiamasi nuleisti kartelę, kad kožnas berazumis galėtų nebaudžiamas išsidirbinėti.
Orakulas, 2021-12-09 10:53
Ar esi kada buvusi Ignalinos atominėje? Kodėl kalbi niekus, kai ten net nesilankei? Atominė buvo tarybinis reliktas, beviltiškai pasenusia ir labai pavojinga technologija, galinčia bet kada pasibaigti rimta avarija ir poveikiu ne tik Lietuvos žmonėms. Tokią elektrinę modernizuoti kainuotų lygiaverčiai pastatyti naujai, o gal nauja ir pigesnė būtų. Komentuoji net nesuvokdama realios padėties tada, bile tik kartu su minia paloti ir paaimanuoti vaje vaje kaip negerai- atominę uždarė.
> Rasa, 2021-12-06 21:29
Nereikia jokių referendumu,tai tik destrukcijos kėlimas lygioje vietoje.
Nemarginalas, 2021-12-06 20:30
Zigmui,pasikelk aukščiau kelnės nes raudonas pimpis matosi, radai ko sakotis- blauzdos skydai atrodo...
Svečias, 2021-12-06 18:57
Oj oj oj, kad sujudo sorosinis kirmelynas ir vėl. Geriau tegul papasakoja kodėl Ignalinos AE leido uždaryti. Aukščiausia valdžia yra LR Konstitucija ir Tauta su referendumas,o ne pasaulio parazityno pasikniuku šutve.
Rasa, 2021-12-06 14:16

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.