Blažyė, Vaitkus, Žemaitaitis

Žodis žvirbliu išskrenda, jaučiu sugrįžta: sparnuotos žinomų šalies žmonių frazės

(3)

Šiandien primename žinomų Klaipėdos ir visos Lietuvos žmonių: politikų, kultūros atstovų, verslininkų, visuomenininkų ir kitų veikėjų sparnuotas frazes, kurios įsiminė mūsų redakcijai...

Parlamento opozicinės - „valstiečių" - partijos lyderis Ramūnas KARBAUSKIS: Turime silpniausią Vyriausybę per visą Lietuvos istoriją. Man atrodo, kad niekas tuo neabejoja. Tačiau konservatoriai patys prabilę apie pirmalaikius Seimo rinkimus, patys savęs išsigando.

Klaipėdos meras Arvydas VAITKUS apie planuojamus darbus: Nesu burtininkas, kuris burtų lazdele mostelėjo į moliūgą, ir šis pavirto jaunu žirgu.

Jolanta Blažytė apie iš Margaritos Drobiazko atimtą pilietybę: egi grįžo Stalino „troikos“ laikai? Tai kas Lietuvos piliečių laukia toliau? Ko minia pareikalaus sekantį kartą?Anokia čia paslaptis, kad minios logika yra panaši į dešrelių gamybos liniją: pro vieną galą įeina faršas, pro kitą išeina paruošta dešrelė.

Viešbučio „Palangos žuvėdra” savininkas Kristupas ŠLIOGERIS apie šių metų vasaros sezoną pajūryje: Pasijuto, kad žmonės pradėjo daugiau taupyti. Anksčiau vakarienei užsisakydavo jautienos steiką, o dabar - bulvinius blynus.

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis: Panašu, vienoje vietoje tiek kvailių, kaip Europos Komisijoje nerasime!

Kultūros istorijos tyrinėtojas, visuomenės veikėjas, politikas Darius KUOLYS apie galimai išprievartautą pareigūnę: Kas iki šiol trukdo ministrei Agnei pačiai aplankyti ligoninėje atsidūrusią kolegę – bent iš atjautos, iš solidarumo. Išgirsti tiesioginį jos liudijimą? Ar Lietuvos policininkių prievartavimai tarnyboje – ministrės dėmėsio neverta kasdienybė?

Lietuvos žurnalistas, istorijos tyrinėtojas Vilius KAVALIAUSKAS  apie sovietų armijos išvedimo iš Lietuvos 30-metį: Šiandien vaidinsime, kad nesame girdėję ir tokio Audriaus Butkevičiaus, nes talentingas kariuomenės sukūrėjas netelpa į šiandieninės schemas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder