Rugsėjo pradžia primins vasarą: lietus bus tik trumpas svečias

(3)

Sekmadienio dieną per Lietuva iš lėto slinks mažai aktyvūs atmosferos frontai todėl bus nepastoviai debesuota ir kai kur trumpai palis, bet smarkaus lietaus būti neturėtų. Vietomis griaudės viena, kita perkūnija. Ryte kai kur vis dar laikysis rūkas, nors jis ir pradės sklaidytis saulėj šildant žemę. Vidutinio stiprumo vėjas pūs iš rytų, o jo greitis sieks apie 4–9 m/s. Aukščiausia oro temperatūra sieks karštai vasariškus 23–28 laipsnius šilumos.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vietomis dar iškris keli lašai nors lietus ir nebus smarkus. 

Vėjas bus silpnas ir neturės pastovios krypties, kas yra geros sąlygos kai kur susidaryti rūkui. Termometrai rodys temperatūros kritimą iki 12–17 laipsnių šilumos.

Pirmadienio dieną kai kur, daugiausia vakariuose rajonuose, trumpai ir nestipriai palis. Ryto valandomis vietomis iš nakties išliks rūkas. 

Vėjas vyraus rytinių krypčių, o greitis sieks 3–8 m/s. Oras šils iki malonių 22–27 laipsnių.

Antradienį bus be žymesnio lietaus, nors kai kur ir gali iškristi keli lašai. Vėjas pūs iš pietryčių, rytų, naktį jo greitis sieks vos 2–7 m/s, dieną sustiprės iki 5–10 m/s.

Temperatūra naktį kris iki vėsių 11–16 laipsnių, o dieną termometrai rodys 21–26 laipsnius šilumos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder