„101 proc. įsitikinę": Zelenskio aplinka numatė, kokia bus Putino pabaiga (12)

Ukrainos prezidento kanceliarijos vadovo patarėjas Oleksijus Arestovičius prognozavo, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino  mirtis bus baisi.

Archyvų nuotr.

Arestovičius interviu su ukrainiečių žurnalistu ir leidinio įkūrėju Gordonu sakė esąs 101 proc. įsitikinęs, kad Rusijos lyderiui gresia baisi pabaiga.

"Kaip Stalinas (sovietų diktatorius Josifas Stalinas - red. past.): kuris gulėjo šlapimo baloje, o jam nesuteikė jokios pagalbos. Pirmiausia - jo artimiausia aplinka", - sakė pašnekovas.

1953 m. kovo 1 d. Josifas Stalinas buvo rastas gulintis ant grindų savo viloje prie Maskvos.

Kovo 2 d. į vilą atvyko gydytojai, o 6 dieną per radiją buvo pranešta apie Stalino mirtį. Yra įvairių versijų apie diktatoriaus mirtį.

Buvusio LKP CK pirmojo sekretoriaus Nikitos Chruščiovo sūnus Sergejus interviu sakė, kad diktatorius mirė nuo insulto ir dėl to, kad nebuvo gydomas.

"Stalinas apsinuodijo ir gulėjo bejėgis, o jo bendražygiai tiesiog nežinojom kas jam nutiko, nes gal per per daug išgėrė...", - sakė pašnekovas.

Anksčiau Aleksejus Arestovičius sakė, kad tikrai žino apie Vladimiro Putino vėžį. Pasak jo, Rusijos prezidentas "tarsi serga sarkoma" (kaulų vėžiu).

a

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder