Reperis Kanye Westas skelbia dalyvausiantis 2020 m. JAV prezidento rinkimuose

„Adidas“ nutraukė bendradarbiavimą su Kanye Westu

 Po antisemitinių Kanye Westo pasisakymų sportinių prekių gamintoja „Adidas“ nutraukė bendradarbiavimą su amerikiečių reperiu, dar žinomu kaip Ye.

„Pastarieji Ye pasisakymai ir veiksmai yra nepriimtini, kupini neapykantos ir pavojingi“, - antradienį pranešė įmonė. Bendrovė esą netoleruoja antisemitizmo ir jokių kitų neapykantos formų.

Po išsamaus patikrinimo „Adidas“ priėmė sprendimą tučtuojau nutraukti partnerystę su Ye, atsisakyti „Yeezy“ ženklo produktų gamybos ir sustabdyti visus mokėjimus Ye ir jo įmonėms, sakoma pranešime.

Pasak bendrovės, jai vienai priklauso visos dizaino teisės į esamus gaminius bei ankstesnes ir naujas spalvines versijas pagal partnerystės susitarimą. Partnerystė tokia forma truko nuo 2016-ųjų.

Kanye Westą šį mėnesį bent jau laikinai blokavo ir „Instagram“ bei „Twitter“. Abiejose platformose jis, anot žiniasklaidos, be kita ko, skelbė antisemitinius komentarus. Buvusi Ye žmona Kim Kardashian neseniai pasisakė prieš bet kokią antisemitizmo formą.

Bendradarbiavimo su Kanye Westu nutraukimas „Adidas“ įmonei bus ekonomiškai skausmingas. Bendrovės duomenimis, dėl skyrybų ji šiais metais praras iki 250 mln. grynojo pelno.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder