Melanija Trump dalyvavo Ivanos laidotuvėse

Akmeniniu veidu Melanija dalyvavo Ivanos laidotuvėse, nors buvo spėliojama, kad ji jas praleis

Melania Trump dalyvavo Ivanos Trump laidotuvėse, nors buvo spėliojama, kad ji praleis buvusios savo vyro žmonos ceremoniją dėl praeityje tarp jų kilusių nesutarimų, - skelbia dailymail.co.uk.

Nuotraukose iš laidotuvių matyti, kad 52 metų Melanija dalyvavo Aukštutinio Istsaido bažnyčioje ir kartu su kitais Trumpais ir visą laiką stovėjo akmeniniu veidu.

Jos sprendimas atiduoti pagarbą kai kam buvo netikėtas, nes prieš mirštant 73 metų Ivanai, abi ne taip tyliai nesutarė daugelį metų, o Ivana kartą pareiškė, kad dėl to, jog buvo pirmoji tuometinio prezidento D. Trumpo žmona, ji ir yra tikroji pirmoji Jungtinių Valstijų ponia.

Melanija yra ten, ir aš nenoriu sukelti jokio pavydo ar ko nors panašaus, nes aš esu pirmoji Trumpo žmona, - 2017 m. spalį duodama interviu "Good Morning America" sakė Ivana, - aš esu pirmoji ponia, gerai?

Ivana šiuos komentarus išsakė rytinėje laidoje reklamuodama savo memuarų knygą "Raising Trump".

Ji taip pat sakė, kad su buvusiu vyru palaikė artimus santykius, kurie, matyt, apėmė ir tiesioginį telefono numerį į Baltuosius rūmus, kuriuo ji nesinaudojo, nes nenorėjo sukelti problemų tarp Donaldo ir Melanijos.

Jos komentaras supykdė Melaniją, kuri greitai per savo atstovą spaudai paskelbė pareiškimą, kuriame Ivaną pavadino "dėmesio ieškotoja".

Ivana, trijų D. Trumpo vaikų motina, mirė ketvirtadienį savo namuose Niujorko Aukštutiniame Istsaide, sustojus širdžiai.

Interviu CBS laidai "This Weekend", duotame maždaug tuo metu, kai buvo išsakyti pirmosios ponios komentarai, Ivana atskleidė, kad buvęs vyras jai siūlė ambasadoriaus postą Čekijoje, tačiau ji sakė jo atsisakiusi, kad galėtų ir toliau gyventi savo gyvenimo būdą ir vasaras leisti Sen Tropeze, Prancūzijoje. 

1977 m., kai ištekėjo už Donaldo, kuriam dabar 76-eri, Ivana buvo 28 metų modelis iš Čekoslovakijos.

Pora buvo susituokusi 13 metų ir susilaukė trijų vaikų - Donaldo jaunesniojo, Ivankos ir Eriko, o 1990 m. išsiskyrė po to, kai nekilnojamojo turto magnatas užmezgė romaną su Maples.

Abu išsiskyrė 1992 m. po bjauraus viešo Ivanos ir Maples, kuri buvo 15 metų už ją jaunesnė, pasižodžiavimo.

Maples ištekėjo už Trumpo 1993 m., likus dviem mėnesiams iki jų dukters Tiffany gimimo.

1997 m. pora paskelbė, kad skiriasi. Po dvejų metų jie išsiskyrė.

Donaldas pradėjo santykius su Melanija netrukus po to, kai pora susipažino 1998 m.

Jie susituokė 2005 m., o 2006 m. gimė jauniausias D. Trumpo sūnus Barronas.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Melania Trump dalyvavo Ivanos Trump laidotuvėse
Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder