Alecui Baldwinui pateikti oficialūs kaltinimai dėl ukrainiečių operatorės Galinos Hutchins nužudymo

Holivudo aktorius Alecas Baldwinas oficialiai apkaltintas netyčiniu ukrainiečių kilmės operatorės Galinos Hutchins nužudymu.

Kaltinimai taip pat pateikti filmavimo aikštelėje dirbusiai ginklų ekspertei Hannai Gutierrez-Reed.

Antradienį, sausio 31 d., Santa Fė apygardos prokurorė Mary Carmack-Altwice oficialiai apkaltino Boldviną dviem netyčinės žmogžudystės atvejais.

Aktorius kaltinamas neatsargiu saugos procedūrų nepaisymu, dėl kurio Naujojoje Meksikoje filmuojant 2021 m. vesterną "Irja" buvo mirtinai nušauta Galina Hutchins, rašo "Reuters".

"Apygardos prokurorė Mary Carmack-Altwys pareiškė kaltinimus po kelis mėnesius trukusių spėliojimų, ar yra įrodymų, kad Boldvinas parodė nusikalstamą neatsargumą, kai iš revolverio, su kuriuo jis repetavo, paleido kovinį šovinį, kuris nužudė Hačinsą", - sakoma pranešime.

Be Boldvino, kaltinimai taip pat pateikti ginklų ekspertei Hanai Gutierrez-Reed, kuri dirbo filmo "Rusty" filmavimo aikštelėje.

Baldwin ir Hannah Gutierrez-Reed buvo apkaltinti dviem netyčinės žmogžudystės atvejais.

Pagal sunkiausią kaltinimą, už kurį gresia penkerių metų laisvės atėmimo bausmė, prokurorai turės įtikinti prisiekusiuosius, kad Boldvinas veikė sąmoningai nepaisydamas kitų žmonių saugumo.

Boldvino advokatas atsisakė komentuoti.

Gutierrez-Reed advokatas sakė, kad prokuroras "visiškai nesuprato faktų ir padarė klaidingas išvadas".

Organizatorių nuotr.

Galina Hutchins / Nuotrauka: instagram.com/halynahutchins

Prokuratūros specialiojo tyrėjo Roberto Schillingo pareiškime sakoma, kad Baldwinui pateikti kaltinimai kaip aktoriui ir mažo biudžeto filmo prodiuseriui.

Kaip vieną iš daugelio "itin neapgalvotų veiksmų ir neapdairaus neveikimo", dėl kurių galiausiai žuvo Hutchinsas, Schillingas nurodė tai, kad Baldwinas nebuvo pakankamai apmokytas naudotis šaunamaisiais ginklais, nepatikrino, ar revolveris yra užtaisytas, ir nesureagavo į filmavimo grupės nusiskundimus dėl saugumo.

Savo ruožtu Boldvinas neigia savo atsakomybę už šaudymą bažnyčioje, kur netyčia buvo nušauta Hutchins, ir teigia, kad operatorius liepė jam nukreipti ginklą į kamerą, jis pakėlė revolverį, bet nenuspaudė gaiduko.

Primename, kad 2021 m. spalio 21 d. Alecas Baldvinas netyčia nušovė ukrainiečių kilmės operatorę Galiną Hutchins ir sužeidė filmo "Rust" operatorių Džoelį Sousą.

Aktorius patikino, kad nežinojo, jog ginklas buvo užtaisytas.

Organizatorių nuotr.

Galina Hutchins / Nuotrauka: instagram.com/halynahutchins

 

 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder