Andrea Bocelli Kupianske priglaudė kurčią šunį Džeką: vaizdo įrašas iki ašarų

Legendinis dainininkas Andrea Bocelli priglaudė  šunį Džeką, kuris dėl sprogimų Kupianske (Charkovo sritis) apkurto.

Legendinis dainininkas Andrea Bocelli priglaudė  šunį Džeką, kuris dėl sprogimų Kupianske (Charkovo sritis) apkurto. Dabar augintinis gyvens Italijoje.

Apie tai savo puslapyje socialiniame tinkle "Facebook" pranešė Kijevo tarybos narys Olesis Maliarevičius.

"Šuo Džekas iš Kupiansko persikėlė į Italiją ir tapo Andrea Bocelli šeimos nariu. Stebuklų nutinka net ir tamsiais laikais.

Pats stebuklas įvyko šuniui vardu Džekas, kuris gyveno Kupianske, atsidūrė okupacijoje, per bombardavimus vos neprarado klausos, nugaroje turėjo nedidelę šrapnelio žaizdą, bet išsaugojo prigimtinį gerumą, meilę žmonėms, tvirtą charakterį ir tikėjimą geriausiu", - rašė Maliarevičius.

Jis pridūrė, kad rado Džeką antrą dieną po to, kai Kupianskas buvo išvaduotas iš rusų okupantų. Vėliau jis apie tai papasakojo savo draugui amerikiečiui, kuris nedelsdamas pasisiūlė surasti šuniui naujus namus. Taip prasidėjo jo persikėlimo į Andrea Bocelli šeimą istorija.

"Ačiū Bocelli šeimai už didelę širdį ir gerumą. Linkime Džekui naujo ir laimingo gyvenimo! Visiems mums pergalė! Laimės gėris", - pridūrė Maliarevičus.

Priminsime, kad Andrea Bocelli ne kartą lankėsi Ukrainoje prieš plataus masto invaziją. Kartą mūsų šalies Nepriklausomybės dienos proga jis koncertavo Marijos parke.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder