Emmanuelis ir Brigitte Macronai.

„Antivakseriai“ surado naują sąmokslo teoriją – Prancūzijos pirmoji ponia „gimė vyru“

(1)

Brigitte Macron ruošiasi imtis teisinių veiksmų dėl internete pasklidusios sąmokslo teorijos, kad ji yra translytė moteris ir gimė vyru, skelbia BBC.

Prieš pirmąją Prancūzijos ponią socialiniuose tinkluose vėl pradėta melagienų ataka. Pirmą kartą tokie teiginiai pasirodė rugsėjį kraštutinių dešiniųjų tinklalapyje, kurį išplatino sąmokslų gerbėjai.

Pasak šių melagienų, ji gimė vyriškos lyties Jeano Michelio Trogneux vardu. Socialinėje žiniasklaidoje šis vardas buvo paminėtas dešimtis tūkstančių kartų.

B. Macron, kuri yra trijų suaugusių vaikų iš pirmosios santuokos motina, advokatas patvirtino, kad pirmoji ponia imasi teisinių veiksmų.

„Ji nusprendė pradėti procesą, jis vyksta“, – naujienų agentūrai „AFP“ patvirtino advokatas Jeanas Ennochi.

Melą apie 68 metų moterį paskleidė jos vyrui, prezidentui Emmanueliui Macronui priešiški asmenys.

Prancūzijos žiniasklaida atsekė istoriją pagal straipsnį, kurį kraštutinių dešiniųjų žurnale parašė moteris, vardu Natacha Rey.

Anot laikraščio „Libération“, straipsnis pasklido, kai buvo aptartas populiarioje „YouTube“ laidoje. Juo pasidalijo daugybė „antivakserių“ ir COVID-19 netikinčių asmenų bei radikalūs dešinieji.

Nuo 2017 m., kai jos vyras buvo išrinktas prezidentu, tai ne pirmas atvejis, kai prieš B. Macron buvo pradėta melagienų kampanija. Visgi iki šiol troliai skleidė sąmokslo teorijas apie beveik 25 metų poros amžiaus skirtumą.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder