Arestovičius atskleidė tiesą apie Severodonecką: rusų kariams miestas buvo specialiai „atiduotas“, dabar Rusijos vadovybė ištikta šoko

Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio patarėjas Aleksejus Arestovičius feisbuke savo paskyroje papasakojo apie ukrainiečių karinės vadovybės taktinę gudrybę.

Pasirodo, rusų kariai specialiai buvo įvilioti į Severodonceką

. „Neseniai čia kalbėjau apie išaugusius priešo – Rusijos kariuomenės – operatyvinius-taktinius įgūdžius. Dabar stebėkite savo rankas. Įtraukėme Rusijos kariuomenę į spąstus Severodonecke, apsimesdami, kad „atiduodame“ ​​miestą.

Dabar Rusijos vadovybė yra ištikta šoko.

Jie jau pranešė apie Severodonecko užėmimą, o mūsų kariai surengė kietą kontrataką ir dabar mala Maskvos bendražygius į mėsą, nepaisydami jų aviacijos ir artilerijos pranašumo.

Mūsų kariai demonstruoja neįtikėtiną drąsą, o vadai – taktinius gabumus.

Vyksta labai sunkios kovos. Rusijos vadovybė dabar meta visas turimas pajėgas išlaikyti (atkreipkite dėmesį, ne užimti – išlaikyti!) Severodonecką.

Mūsiškiai dabar tikrai drasko priešus kaip liūtai, nepaisydami jų pranašumo. Atsirado pirmieji kaliniai iš Rusijos kariuomenės. Tačiau ne visiems taip pasiseka.

Mūšis nesibaigė. Mūsiškiai drasko, drasko, drasko. Tai yra meistriškumas.“
 

Alfa.lt

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder