Arestovičius įvardijo vienintelę galimybę susitaikyti su Rusija

Jokių kompromisų su Rusija ir jos įvykdyta Ukrainos dalies okupacija dėl "nuraminimo" nebus - okupantai turi visiškai palikti mūsų šalį. Tai 24 kanalo eteryje pareiškė patarėjas Oleksijus Arestovičius, pridūręs, kad apie jokį susitaikymą su priešu dabar neturėtų būti nė kalbos.

Jis patikino, kad nebus jokių kompromisų atiduodant Ukrainos teritoriją.

"Vienintelė susitaikymo galimybė - Rusijos kapituliacija, kariuomenės išvedimas ir derybos dėl kompensacijos. Tai yra principinga valstybės vadovybės pozicija", - sakė Arestovičius.

Jis pabrėžė, kad tai yra ne tik prezidento ir šalies vadovybės, bet ir diplomatų, taip pat Ukrainos tarptautinių partnerių - JAV ir Jungtinės Karalystės - sąlygos.

"Svajotojai Europoje turi laiko įsivaizduoti, kaip viskas dviprasmiška, tačiau visa tai bus tik karinis Rusijos pralaimėjimas ir visų priešo karių išmetimas iš Ukrainos", - pridūrė A. Arestovičius.

Pasak patarėjo, kai kurios šalys nori pakartoti Minsko susitarimus, įskaitant raginimą bet kokia kaina nutraukti ugnį.

"Nebus jokio varianto, kai leisime rusams čia pasilikti. Atskiros šalys gali bandyti derėtis, tačiau matome, kad Europoje vyksta įvairūs procesai.

Kartais jie dvejos, nes tai yra Europos politikos mokykla", - sakė A. Arestovičius, pridurdamas, kad trišaliu lygmeniu gali būti žaidžiama tarp Rusijos Federacijos, Prancūzijos ir Vokietijos.

Tokį elgesį jis vadina keista pozicija.

Anksčiau Arestovičius sakė, kad karas su Rusija vargu ar baigsis iki rudens.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder