Australijoje prasidėjo teisiniai tąsymaisi dėl N. Džokovičiaus vizos, kurių baigtis kol kas neaiški

Australijoje, kurios valdžia yra realiai išprotėjusi dėl Covido, dabar vyksta įdomus procesas, susijęs Novaku Djokoviciumi ir jo galimybe dalyvauti Australian Open. Kaip žinia, jis nuosekliai laikosi pozicijos nesiskiepyti.

Nors šalyje galioja drakoniškos tvarkos, turnyro organizatoriai, suprantama, turi labai didelį interesą, kad ATP reitingo Nr.1 žaistų.

Australijoje, kurioje tvyro tikras covidfašizmas, kilo nepasitenkinimas, kad jam buvo pritaikyta medicininė išimtis – „medical exemption“.

Trumpai tariant, į tai sureagavo aukščiausioji šalies valdžia, prasidėjo teisiniai tąsymaisi dėl jo vizos, kurių baigtis kol kas neaiški.

N. Djokovičius dabar yra viešbutyje karantine ir yra didelė tikimybė, kad gali būti deportuotas iš šalies. 

O dabar niuansas apie Britaniją.

Čia galioja kaukių nešiojimo išimtys. Vyriausybės tinklalapyje yra nurodyti atvejai, kuomet asmuo gali jos nenešioti, nes jam tai sukelia ar gali sukelti medicininių, ar psichologinių problemų arba nepatogumų.

Tai yra TIK to asmens pasirinkimas ir jokių tai patvirtinančių medicininių pažymų nereikia.

Pakanka pasakyti, kad „aš išimtis“ ir visi iškart atšoka - transporto budėtojai, parduotuvių ar kitų viešųjų erdvių security.

Net policija neturi teisės reikalauti kokių nors įrodymų, kad asmuo yra „exempt from wearing a face covering“, nes toks veiksmas prieštarauja visai krūvai įstatymų.

Be to, kai kas segi ženklelius arba pakabukus, nurodančius, kad jie yra išimtis, bet jie yra neprivalomi.

Organizatorių nuotr.

 

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder