Azerbaidžane konfiskuota į Latviją gabenta didžiulė heroino siunta (2)

Azerbaidžane konfiskuota viena didžiausių narkotikų siuntų, iki šiol aptiktų šalyje, – daugiau nei pusė tonos heroino, pirmadienį pranešė svarbiame kontrabandos į Europą maršrute esančios Kaukazo valstybės pareigūnai.


 

Valstybinis muitinės komitetas savo pareiškime nurodė, kad jo pareigūnai pietrytiniame Bilasuvaro mieste patikrino iš Irano į Latviją važiavusį automobilį ir aptiko 527,6 kg heroino.

Pasak komiteto, nusikalstamos grupuotės anksčiau naudojosi „Azerbaidžano okupuotomis teritorijomis“ kaip narkotikų tranzito keliu.

Institucija turėjo omenyje Kalnų Karabacho regiono teritorijas, kurias kaimyninė Armėnija faktiškai kontroliavo iki praėjusių metų lapkričio. Tuomet Jerevanas užleido ginčijamas žemes Baku po tūkstančių gyvybių per šešias savaites pareikalavusio karo.

Komiteto teigimu, „atkūrus Azerbaidžano teritorinį vientisumą“ nusikalstamos grupuotės pradėjo naudotis azerbaidžaniečių muitinėmis ir pasienio punktais narkotikų kontrabandai gabenti.

Anksčiau Baku pranešė apie virtinę incidentų, kai prekeiviai narkotikais mėgino kirsti sieną iš Irano pusės. Azerbaidžano pasieniečiai kasmet konfiskuoja šimtus kilogramų heroino.

Ši naftos turtinga Kaspijos jūros regiono valstybė yra narkotikų gabentojams svarbiame maršrute, vedančio iš Afganistano ir Irano į Europą bei Rusiją, nurodoma 2016 m. paskelbtoje JAV Valstybės departamento Tarptautinės narkotikų kontrolės strategijos ataskaitoje.

nu va... teks ir toliau kanapines virves graužti.
zirgagalva, 2021-09-21 20:08
paseke visa kelia ir (slaptai filmuodami)surengti didele operacija,pareigunu dalyvavima karteliu biznyje(nuo duru iki duru), kaip pasakytu senas seklys Morka.Bet vel kam paleisti kg,juk pliusas...
galejo buvo sulaikyti ten, 2021-09-21 10:57
Sidebar placeholder