Bangladeše nuskendus laivui 21 žmogus žuvo, apie 50 dingo

Bangladeše penktadienį didžiuliame tvenkinyje nuskendo su krovininiais laivais susidūręs keleivinis laivas, kuriuo plaukė daugiau nei 100 žmonių.

Pasak pareigūnų, žuvo 21 žmogus, o apie 50 laikomi dingusiais. Laivas nuskendo penktadienį vakare Baidžonagaro priemiestyje

Brahmanbarijos rajone, telefonu pranešė vietos policijos pareigūnas Imranul Islamas, pridūręs, kad gelbėtojams iki vėlyvo vakaro pavyko ištraukti mažiausiai 21 žmogaus kūną.

Likę gyvi žmonės teigė, jog laivu plaukė apie 100 keleivių ir įgulos narių. Pasak vietos naujienų pranešimų, kuriuose cituojamas aukščiausias rajono administracijos pareigūnas Hayatas Ud Dola, galėjo dingti apie 50 žmonių.

Dakoje leidžiamas laikraštis „The Daily Star“ paskelbė vieno liudininko pasakojimą, tvirtinusio, kad į laivą atsitrenkė du krovininiai laivai, o po susidūrimo keleivius gabenęs laivas greitai nuskendo.

„Ant tvenkinio kranto ganiau galvijus. Išgirdau didelį triukšmą ir pamačiau, kad krovininiai laivai trenkiasi į keleivinį laivą.

Mačiau, kaip keleivinis laivas greitai nuskendo“, – laikraščiui pasakojo liudininkas Nurul Aminas.

Tvenkinys yra už 82 kilometrų į rytus nuo sostinės Dakos.

Bangladešas yra įsikūręs didelių upių deltų regione, todėl vandens transportas aktyviai naudojamas žmonėms ir prekėms gabenti.

Visgi dažnai įvyksta mirtinų nelaimių dėl nekvalifikuoto darbo ir saugos taisyklių nesilaikymo.
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder