„Boeing" išleidžia naują „AH-64 Apache" versiją, pasižyminčią didesniu letalumu (1)

Laikui bėgant šis sraigtasparnis evoliucionavo nuo 1984 m. sukurto AH-64A iki šiandieninės AH-64E 6 versijos ir įrodė, kad yra itin mirtina atakos sraigtasparnių platforma, taip pat labai galinga ir veiksminga žvalgybos platforma, - interestingengineering.com.

Joks kitas sraigtasparnis pasaulyje negali prilygti unikaliam universalumo ir operacijose patikrintų, brandžių, mažos rizikos ir prieinamų galimybių deriniui.

Dabar kariuomenė planuoja išlaikyti šį orlaivį eksploatuojamą ir neatsiejamą tarnybos aviacijos pajėgų dalį dešimtmečius.

"Boeing" supranta, kad tam, jog kariuomenė galėtų išlaikyti sraigtasparnių dominavimą būsimose daugiadimensinėse operacijose, "Apache" turi būti optimizuotas taip, kad papildytų naujos kartos platformas ateities vertikaliosios keliamosios galios (FVL) ekosistemoje.

Be to, manome, kad mūsų visų pramonės atstovų pareiga - nuolat siūlyti geriausias idėjas ir novatoriškus sprendimus, kurie padėtų greitai ir prieinamai patenkinti kylančius ir būsimus mūsų karių poreikius", - teigiama įmonės pranešime spaudai.

"Taigi "Boeing" didžiuojasi ir džiaugiasi galėdama pristatyti "Modernized Apache" - dominuojančią, įperkamą koncepciją, sukurtą ant kovose patikrintos "Apache" platformos, kuri yra tolesnė dabartinio AH-64E v6 evoliucija."

Naujoji koncepcija geba sklandžiai ir efektyviai atitikti besikeičiančius kariuomenės puolimo ir žvalgybos reikalavimus - įskaitant didesnį judrumą, sąveikumą, letalumą, išgyvenamumą ir pasiekiamumą.

Siekiant užtikrinti, kad kariuomenė galėtų veikti, kovoti ir laimėti ateities mūšio laukuose, naujajame "Apache" bus pritaikytos ir integruotos pažangiausios technologijos.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder