Britė dūrė peiliu jos neklausiusiam vyrui, tačiau kalėjimo išvengė

Viena britė išvengė realios laisvės atėmimo bausmės už tai, kad dūrė jos neklaususiam vyrui. Pastarasis teismui sakė, kad tai buvo „vienkartinis atvejis“.

54 metų Deborah Stallard peiliu dūrė savo 51 metų vyrui Barrie Stallard po to, kai aludėje pasėdėjusi pora grįžo į savo mobilų namelį Dymchurche, Kente. Canterbury karūnos teismui buvo pranešta, kad moteris dūrė vyrui po to, kai šis, jai kalbant apie jos problemas, ... užmigo.

Vyrui prireikė skubios medicininės pagalbos, tačiau penktadienį vykusiame teismo posėdyje jis paprašė teisėjo nesodinti žmonos už grotų ir dėl incidento kaltino... menopauzę, rašo „The Daily Mail“.

Prokurorė Caroline Knight teismui papasakojo, kad praėjusių metų balandį po pasisėdėjimo aludėje pora grįžo namo ir kaltinamoji ėmė kalbėti apie savo problemas, kai pastebėjo, kad vyras užmigo.

„Ji pradėjo kalbėti apie tam tikras tuo metu ją kankinusias problemas, bet jis, atrodo, užmigo, o tai ją suerzino. Ji metė į jį kelis daiktus, o tada dūrė peiliu į krūtinę. Tai buvo durtinė žaizda peiliu, bet, laimei, plaučiai nebuvo pažeisti“, – sakė ji.

Per incidentą moteris ir pati susižalojo.

Jai buvo pateikti kaltinimai dėl tyčinio sužalojimo ir nusikalstamos žalos padarymo ir nustatytos laidavimo sąlygos, draudžiančios jai gyventi su partneriu.

Tačiau teismo posėdyje dalyvavęs B. Stallardas tvirtino, kad užpuolimas buvo vienkartinis, nes ji išgyveno menopauzę. Jis pridūrė, kad šie apribojimai jų santykiams pakenkė labiau nei pats incidentas.

„Incidentas buvo vienkartinis“, – sakė moters advokatė Anna Lampard. Ji taip pat nurodė, kad iš karto po incidento jos ginamoji paskambino pagalbos tarnyboms, liko šalia vyro, kol jos atvyko, ir papasakojo policijai, ką padarė.

„Per 21 metus trukusius santykius tarp jų niekada nebuvo jokių incidentų, – sakė advokatė. – Ji nuoširdžiai gailėjosi dėl savo veiksmų. Mano nuomone, pagrindinė šio įvykio priežastis buvo menopauzė ir jos sukeltas hormonų poveikis. Yra jos bendrosios praktikos gydytojo patvirtinamasis pareiškimas. [Ponas ir ponia Stallardai] dėl nustatytų laidavimo sąlygų daugiau nei metus negalėjo gyventi vienas su kitu. Jie abu nori pamiršti šį įvykį.“

Teisėjas Simonas Jamesas skyrė D. Stallard devynių mėnesių laisvės atėmimo bausmę, kurios vykdymas su tam tikromis sąlygomis atidėtas dvejiems metams.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder