Ekvadore konfiskuota 1,3 t kokaino, skirto Estijai

Burinėje jachtoje netoli Gran Kanarijos konfiskuota 2,7 tonos kokaino

Ispanijos policija burinėje jachtoje netoli Kanarų konfiskavo beveik tris tonas kokaino ir sulaikė spėjamus narkotikų kontrabandininkus.

Europos Sąjungos kriminalinės žvalgybos agentūra (Europolas) pranešė, kad iki dantų ginkluoti policininkai prieš aštuonias dienas šturmavo jachtą į vakarus nuo Gran Kanarijos.

2,7 tonos kokaino esą buvo paslėpta sportiniuose krepšiuose. Tyrėjai sulaikė įgulos narius – ukrainietį ir čeką.

Serbijoje policija suėmė dar keturis įtariamuosius, įskaitant Balkanuose įsikūrusios kontrabandininkų gaujos vadeivą. Europolo duomenimis, policija Belgrade jau nuo 2022 m. sausio vykdė tyrimą prieš gaują.

Ši įtariama „organizavusi tonų kokaino kontrabandą iš Brazilijos į ES“. Tyrėjai „kaip vieną pagrindinių nusikalstamo tinklo organizatorių“ identifikavo vieną serbą.

Anot duomenų, be kvaišalų konfiskuoti ir du brangūs automobiliai, prabangūs laikrodžiai ir daugiau kaip 550 000 eurų grynųjų.

Kartu su Belgija ir Nyderlandais Ispanija yra vienas didžiausių iš Pietų Amerikos kontrabanda gabenamo kokaino perkrovimo taškų.

Praėjusią savaitę Ispanijos institucijos pietiniame Alchesiraso mieste šaldytuve-konteineryje su bananų dėžėmis iš Ekvadoro aptiko rekordinį kiekį kokaino – beveik 9,5 tonos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder