COVID-19 kilmė: aukštas Kinijos pareigūnas pabėgo į JAV ir perdavė Uhano laboratorijos paslaptis?

Aukštas Kinijos saugumo pareigūnas esą pabėgo į Jungtines Valstijas ir informavo amerikiečius, kas iš tiesų vyko ir vyksta Uhano laboratorijoje, iš kurios pagal vieną iš versijų ir kilo COVID-19 pandemija, rašo DailyMail.co.uk. 

Pasak apie žvalgybų tarnybas rašančio „Spy talk“ naujienlaiškio, Kinijos valstybės saugumo viceministras Dongas Jingwei kartu su dukra pabėgo į JAV vasario 10 d.

Jei tai bus patvirtinta oficialiai, tai bus aukščiausias pareigas užėmęs perbėgėlis iš Kinijos. Nuo 2018 m. vyras buvo atsakingas už Kinijos kontržvalgybą ir buvo artimas prezidentui Xi Jinpingui. Kinija esą reikalauja, kad Vašingtonas jį sugrąžintų į tėvynę, o visos jo fotografijos buvo ištrintos iš interneto.

Kartu D. Jingwei esą JAV pareigūnams papasakojo, kas iš tiesų vyko Uhano virusologijos institute ir būtent todėl neva Baltųjų rūmų administracija atnaujino COVID kilmės tyrimą. 

Konservatyvių pažiūrų svetainė Redstate.com, pranešė, jog JAV žvalgyba iš perbėgėlio gavo informacijos, kad Uhanyje Kinija kuria biologinius ginklus.

Gegužės 26 d. prezidentas Joe Bidenas liepė JAV žvalgybos tarnyboms ištirti koronaviruso kilmę – ar jis atsirado natūraliai ir nuo gyvūnų persidavė žmonėms, ar buvo sukurtas laboratorijoje.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder