Dar vienos šaudynės Serbijoje: nušauti 8 žmonės, 13 – sužeista

(1)

Vyras Serbijoje ketvirtadienio vakarą paleido šūvius į žmonių grupę ir aštuonis jų nušovė. Dar 13 asmenų buvo sužeisti. Incidentas įvyko Dubonos kaime, esančiame už 50 km į pietryčius nuo Belgrado, pranešė valstybinė naujienų agentūra „Tanjug“, remdamasi policija.

Spėjamas šaulys paspruko. Policija pradėjo jo paiešką ir nustatė buvimo vietą. Gausios pareigūnų pajėgos apsupo 21-erių vyrą. Operacija penktadienio rytą tęsėsi.

Užpulti žmonės nieko neįtardami sėdėjo ant suoliuko kaimo centre, savo svetainėje rašo dienraštis „Blic“. Anot duomenų, šaulys į juos šovė iš automobilio.

Žudynių motyvas kol kas nežinomas. Nepatvirtintais pranešimais, tarp aukų yra vienas policininkas. Vidaus reikalų ministras Bratislavas Gašičius dar naktį į penktadienį atvyko į įvykio vietą. Jis nusikaltimą pavadino „teroristiniu aktu“, tačiau detaliau nieko nekalbėjo.

Serbiją jau trečiadienį sukrėtė šaudynės vienoje Belgrado mokykloje. Čia 13 metų moksleivis nušovė aštuonis bendramokslius ir sargą. Policija šaulį sulaikė.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder