Drama JAV – mama kartu su sūnumi nušoko nuo Niagaros krioklio: berniukas išgyveno, bet yra kritinės būklės

(2)

Vasario 12-ąją JAV kilo nemenko ažiotažo sulaukusi tragedija – 34 metų mama su 5 metų sūnumi nušoko nuo Niagaros krioklio. Nors motinos gyvybės išsaugoti nebepavyko, pranešama, kad išgyveno berniukas.

Tačiau šia naujiena itin džiaugtis neskubama, nes šis vis dar kritinės būklės.

Motina nušoko tyčia

Nors turėta vilčių rasti gyvųjų, motinos likimas pakrypo visai kita linkme. Ji mirė po to, kai kartu su berniuku nušoko nuo 90 pėdų uolos ant užšalusių Niagaros krioklių tarpeklio krantų.

Valstijos policija pranešė, kad motina, kurios vardas neskelbiamas, perlipo per turėklus Ožkų saloje, Niagaros valstybiniame parke ir tyčia nušoko.

Jos kūnas buvo rastas netoli Vėjų urvo komplekso, esančio JAV pusėje nuo krioklių, besidriekiančių pasienyje su Kanada. Moterį bandė atgaivinti Niujorko valstijos policijos aviacijos padalinys ir Niagaros apygardos pareigūnai. Tačiau nepavykus tą padaryti, ji vėliau išskraidintas iš įvykio vietos.

Vaikas buvo sąmoningas

Tuo tarpu 5 metų berniukas dėl galvos traumos nuvežtas į vaikų ligoninę Bafale. Tačiau dar prieš tai, jo būklę bandyta stabilizuoti transporto priemonėje. Nors ligoninėje penkiametis ir buvo operuotas, kitą dieną jo būklė tapo kritiška.

DailyMail.com gautose nuotraukose vaikas atrodo buvęs sąmoningas, kai buvo įkeltas į greitosios pagalbos automobilį akimirksniu po tragedijos.

Bandymas nusižudyti?

Ketvirtadienį valstijos policijos atstovas sakė, kad incidentas traktuojamas kaip bandymas nusižudyti. „Tyrimas vyksta, bet netikime, kad tai nelaimingas atsitikimas“, – sakė Niujorko valstijos parkų policijos kapitonas Chrisas Rola.

Motina ir jos sūnus įkrito į tarpeklį Vėjų urvo lifto zonoje, dėl kurios gelbėtojai galėjo lengvai nusileisti. Niagaros krioklio ugniagesiams pavyko įveikti tarpeklio dugną ledu iki tos vietos, kur nusileido motina ir sūnus. Moters mirtis buvo konstatuota įvykio vietoje, o jos kūnas buvo išskraidintas iš tarpeklio.

Tuo tarpu berniuką pavyko nunešti iki lifto ir nuvežti į saloje esančią automobilių stovėjimo aikštelę, iš kurios jis sraigtasparniu buvo nugabentas į Oishei vaikų ligoninę.

Dramatiškoje medžiagoje buvo matyti, kaip vaikas nešamas ant laukiančio kapotuvo.

„Niagaros krioklys yra sunki vieta gelbėti. Berniukas buvo pakankamai stabilus, todėl jie {gelbėtojai – Alfa.lt} galėjo jį išnešti ir užkelti liftu iki laukiančio greitosios pagalbos automobilio“, – pirmadienio popietę per spaudos konferenciją sakė Rola.

Bandymai pasiekti aukas

Antradienį policija pranešė, kad gelbėtojai įveikė „300 pėdų pavojingą ledinę vietovę“.

„Nors šiandien ten gražu, vieta taip pat padengta ledu, todėl mūsų vaikinai ir merginos sugebėjo įveikti ir pasiekti jas, suteikti gyvybę gelbstinčią priežiūrą ir padaryti viską, ką galėjo“, – sakė Rola.

„Neskelbiame jokių pavardžių, nes gali būti, kad ši byla buvo savižudybė“, – ketvirtadienį Buffalo News sakė Niujorko valstijos kariškis Jamesas O'Callaghanas.

Jis negalėjo pasakyti, kodėl šeima iš Ilinojaus atvyko prie Niagaros krioklių. Ligoninės atstovas sakė negalintis pateikti daugiau informacijos apie berniuko gydymą, išskyrus jo būklę.

alfa.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder