Ekspertas: Rusija „išsikvepia“ ir praranda potencialą karui tęsti (4)

Rusija „išsikvepia“ ir praranda potencialą karui tęsti. Jau dabar Rusijos armija kariauja daugiausia gyvąja jėga, o ne karine technika.

 

Tai pareiškė karo ekspertas Olehas Ždanovas, savo „YouTube“ kanale atsakinėdamas į prenumeratorių klausimus, praneša UNIAN.

Pasak eksperto, nė viena iš šio konflikto šalių nėra suinteresuota jį įšaldyti.

„Rusija negali vilkinti (karo). Todėl Putinas ir gąsdina visus. Jam teliko vienas baubas - branduolinis vėzdas. Bet mes ir mūsų partneriai taip pat neketiname vilkinti karo", - sakė O. Ždanovas.

Anot jo, Ukrainos padėtis, susijusi su ginkluote, pamažu gerėja, nes neseniai pavyko „pralaužti užtvanką“ Vakarų ginkluotės tiekimo klausimu. O Rusijos karinis potencialas mažėja.

„Mobilizuojami prastesnės kokybės kareiviai, pradedama tiekti prastesnės kokybės įranga ir ginkluotė. Jie kariauja daugiausia gyvąja jėga, o ne tankais. Taip, jų artilerija vis dar turi pranašumą. Kalbant apie techniką,  viena kryptimi jie gali sukurti pranašumą. Bet tik viena kryptimi. Iš esmės jie remiasi masiškumu“, – sakė O. Ždanovas.

Anot jo, klausimas tik toks, ar dar ilgai rusai sutiks tiesiog eiti ir mirti „už carą ir tėvynę“.

Kaip buvo pranešta, nuo 2022 metų vasario 24 d. iki 2023 metų vasario 4 d. Rusijos armija Ukrainoje jau neteko apie 130 590 kareivių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder