Donaldas Trumpas

Elonas Muskas paklausė „Twitter" vartotojų, ar reikėtų leisti Donaldui Trumpui sugrįžti

Praėjus vos kelioms valandoms po to, kai pareiškė, kad dar nenusprendė, ar panaikinti draudimą buvusiam JAV prezidentui Donaldui Trumpui naudotis „Twitter“, naujasis socialinio tinklo savininkas Elonas Muskas paprašė naudotojų balsuoti dėl jo sugrąžinimo į platformą.

„Sugrąžinti buvusį prezidentą Trumpą“, – parašė milijardierius „Twitter“ savininkas, suteikdamas galimybę balsuoti „taip“ arba „ne“.

1.45 val. Grinvičo laiku 59,6 proc. iš beveik dviejų milijonų atsakiusiųjų buvo už D. Trumpo sugrįžimą. Šiam buvo uždrausta naudotis tviteriu dėl jo vaidmens per praėjusiais metais įvykusį JAV Kapitolijaus šturmą, kuriame dalyvavusi minia norėjo panaikinti 2020 metų rinkimų rezultatus.

Nebuvo jokių ženklų, kad „Space-X“ ir „Tesla“ vadovas vadovausis šios apklausos rezultatais.

Tačiau penktadienį jis taip pat paskelbė lotynišką priežodį, kuris buvo tarsi užuomina, kad sprendimą priims „Twitter“ vartotojai: „Vox Populi, Vox Dei“ („Liaudies balsas yra Dievo balsas“).

D. Trumpas, naudojęs tviterį kaip savo ruporą, tinkle turėjo daugiau kaip 88 mln. sekėjų. Jis teigia, kad negrįš į populiariąją platformą, o liks savo tinkle „Truth Social“, kurį įkūrė po to, kai jam buvo

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder