"Gėdos karalienė": žurnalistai apžvelgia juokingus Marijos Zacharovos pareiškimus

Sergejaus Lavrovo "dešinioji ranka" Marija Zacharova ne kartą yra pasižymėjusi gana skandalingais pareiškimais, - skelbia unian.net.

Žurnalistai surinko absurdiškiausius Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovės spaudai Marijos Zacharovos, kuri pagrįstai vadinama "Gėdos karaliene", pareiškimus ir pasisakymus.

Vieno iš instruktažų metu Zacharova pradėjo filosofuoti apie barščius. "Negalima dalytis barščiais, jie turi priklausyti tik vienam žmogui, vienai tautai, vienai liaudžiai, - pareiškė ji.

Nenorą dalytis patiekalu ji taip pat pavadino "ukrainietiškojo nacizmo" patvirtinimu.

Be to, dar 2017 m. televizijos kanalo "Rossija 1" eteryje Rusijos užsienio reikalų ministerijos spaudos atstovė pasakė tai, iš ko dar kelerius metus juokėsi visas pasaulis.

Pokalbyje su propagandos laidų vedėjais Skabejeva ir Popovu ji sakė, kad Osama bin Ladenas buvo priimtas Baltuosiuose rūmuose. Iš tikrųjų tai buvo suklastota nuotrauka, plintanti internete, kurioje Hillary Clinton iš tikrųjų pasirodė su indų dainininku.

O kai 2020 m. šalys uždarė oro sienas, kad sustabdytų koronaviruso pandemiją, ir tūkstančiai rusų negalėjo grįžti namo, Zacharova sakė, kad tik turtingieji turi teisę skraidyti ir keliauti.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

 

  Raktažodžiai

  Rašyti komentarą

  Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  Sidebar placeholder