Holivudo žvaigždė Barbra Streisand išleis memuarus

Atlikėja, aktorė ir režisierė Barbra Streisand lapkritį išleis ilgai lauktus savo memuarus. 80-metė Holivudo žvaigždė tviteryje pranešė, kad knyga vadinsis „Mano vardas Barbra“ („My Name Is Barbra“) ir pasirodys lapkričio 7 dieną.

JAV leidyklos „Viking Books“ duomenimis, B. Streisand memuaruose pasakoja „savo gyvenimo ir nepaprastos karjeros istoriją“ – nuo vaikystės Brukline iki pirmųjų savo pasirodymų Niujorko naktiniuose klubuose, persilaužimą po vaidmens juostoje „Funny Girl“ ir visus kitus laimėjimus.

Knyga, kaip ir pati autorė, yra „atvira, linksma, aikštinga ir žavinga“, – sakoma toliau pranešime. Pasak leidyklos, B. Streisand, be kita ko, rašo apie savo draugystę su aktoriumi Marlonu Brando ir politike Madeleine Albright, taip pat ilgametę savo santuoką su aktoriumi Jamesu Brolinu.

Niujorko Bruklino rajone gimusi, o dabar daugiausiai Kalifornijoje gyvenanti B. Streisand skaičiuoja sėkmingos karjeros dešimtmečius: daugiau kaip 140 mln. parduotų albumų, „Oskaro“, „Emmy“, „Grammy“ ir „Auksinio gaublio“ statulėlės bei daugybė gerbėjų visame pasaulyje.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder