Ukrainietės kariuomenėje.  

Į karą išėjo Ukrainos moterys: už kiekvieną vaiką naikinsime rusus kaip pasiutusius šunis

Ukrainoje antrą savaitę tebesitęsiant „specialiajai operacijai“, užpulta valstybė ne tik neužleidžia savo pozicijų, bet ir pasiekia užtikrintų ir skambių pergalių informaciniame ir viešųjų ryšių kare, o agresoriaus užpultos, bet sėkmingai ir šauniai besipriešinančios tautos įvaizdis pritraukia ir rėmėjų, ir gerbėjų kitose valstybėse.

Iš užsienio į Ukrainą taip pat plūsta savanoriai, norintys kovoti prieš Rusijos kariuomenę, – juos įkvepia ukrainiečių informacijos kanaluose platinami kovų vaizdo įrašai, kuriuose – sunaikinta priešo karinė technika, nukauti kariai.

Rodos, kad sėkminga kova prieš rusus ir pasiekiamos pergalės įkvepia tiek pačius ukrainiečius, tiek jų sąjungininkus ir pagalbininkus.

Dabar aiškėja, kad rusų nesėkmės ir noras iškaršti kailį okupantams įkvepia ne tik stipriosios lyties atstovus – į kovą prieš rusų karius stojo ir ukrainietės, žmonos ir motinos, paėmusios į rankas ginklus.

Kovo 8-ąją, Moters dieną, ukrainiečių komunikacijos kanaluose ėmė cirkuliuoti vaizdo įrašas, kuriame ukrainietės kovotojos žada Rusijos kariams labai nelengvą gyvenimą.

„Už kiekvieną vaiką, moterį, senuką, sugriautą namą ar tvartą šaudysime jus kaip pasiutusius šunis“, – okupantams pažada ukrainietės.

Paskelbtame vaizdo įraše, kuriame įamžintos septynios Ukrainos kovotojos, pozuojančios su šturmo šautuvais, viena iš karių teigia, kad Ukrainos moterys palaimino savo vyrus, o vaikus jau išvedė į saugias vietas. „Mūsų tautos genofondas yra patikimai apsaugotas“, – teigia kovotoja.

Pasak už visą grupę kalbančios karės, vaikais pasirūpinusios kovotojos prisijungė prie vyrų kariuomenėje.

„Naikinsime priešą kiekviename Ukrainos žemės lopinėlyje – kiekviename mieste, kiekviename kaime, miške ir lauke“, – žadama vaizdo įraše, kuris pasibaigia jau tradiciniais tapusiais pareiškimais: šlovė Ukrainai, herojams šlovė.

Panašūs vaizdo įrašai, skirti tiek pakelti pačių ukrainiečių kovinę dvasią, tiek demoralizuoti priešininką, karo metu ėmė itin aktyviai cirkuliuoti ukrainiečių informacijos kanaluose – apie kovą su Rusijos kariuomene vaizdais dalijasi savanoriškai į karą atvykę azerų, sakartvelų, baltarusių kariai, netgi patys Rusijos Federacijos piliečiai, stoję į kovą Ukrainos pusėje.

Sidebar placeholder