Italijoje atidarytas aukščiausias Europoje kabantis tiltas

2024 metų pradžioje analitikai, pasitelkę dirbtinį intelektą, nustatė, kad populiariausia Europos šalis tarp turistų šiemet bus Italija. Ir kol žymiausi šalies miestai, tokie kaip Roma ar Venecija, lūžta nuo keliautojų minių, mažiau populiarūs regionai kaip tik bando pritraukti turistus, siūlydami išskirtinių patirčių.

Pavyzdžiui, Centrinėje Italijoje esantis Umbrijos regionas įtraukė naują traukos objektą, kuris tikrai gali sudominti turistus ir tapti gausiai lankomas keliautojų, rašo „CNN Travel“. Tai kabantis tiltas, kuriuo gali eiti drąsiausieji.

Naujasis pėsčiųjų tiltas, pavadintas Tibeto tiltu, kabo virš tarpeklio. Jis laikomas aukščiausiu tokio tipo tiltu Europoje – jo aukštis virš prarajos siekia 1 875 metrus. Tiltas jungia dvi idealias vietas: viduramžių Selano kaimą, esantį maždaug valandos kelio automobiliu į pietryčius nuo regiono sostinės Perudžos, ir Montesanto kaimą.

Pasivaikščiojimas 600 metrų ilgio tiltu užtruks apie 30–45 minutes. Dėl saugumo turistai bus aprūpinti saugos lynu, privalės avėti atitinkamą avalynę, o eiti tiltu galės asmenys, ne žemesni nei 120 cm.

Per valandą tiltu galės pereiti daugiausia 90 adrenalino ištroškusių turistų. Tokia pramoga drąsuoliams atsieis 25 eurus.

Be abejo, esant blogam orui, tiltas gali būti uždarytas.

Parengta pagal Unian.net

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder