JAV žiniasklaida: Netikėtai mirė filmo „Geri vyrukai“ aktorius Ray Liotta

Ketvirtadienį mirus "Gerų vyrukų" ("Goodfellas") aktoriui Ray Liotta, sulaukusiam 67-erių, jo atminimą pagerbė tokios garsenybės kaip Jamie Lee Curtis, Kristin Chenoweth ir Piersas Morganas.

 

Archyvų nuotr.

Jam buvo 67 metai.

Apie kiną rašantis leidinys „Deadline“ skelbia, kad aktorius mirė Dominikos Respublikoje, kur filmavosi naujoje juostoje. 

Manoma, kad kad vyras anapilin iškeliavo miegodamas.

Kartu su R.Liotta šalyje buvo jo 23 metų dukra Karsen. Mirusio aktoriaus dukra Karsen Liotta neatsakė į prašymą pakomentuoti apie tėčio mirtį.

Informaciją apie R. Liottos mirtį patvirtino ir portalas TMZ. 

Aktorius Rėjus Liotta neseniai pradėjo karjeros atgimimą ir pasirodė filmuose „The Many Saints of Newark“, „Marriage Story“ ir „No Sudden Move“.

Jis tapo žinomas po to, kai su dar vienu Holivuvo veteranu Kevinu Costneriu suvaidino filme „Field of Dreams“.

Vėliau jis atliko žymiausią savo vaidmenį – suvaidino Henrį Hilą filme „Goodfellas“.

Jennifer Lopez: Rėjus įkūnijo kietą vyruką

Jennifer Lopez skauda širdį dėl tragiškos žinios apie Ray Liotta mirtį.

"Rėjus buvo mano partneris filme "Mėlyni atspalviai"... Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra tai, kad jis buvo toks geras mano vaikams", - ketvirtadienį rašė aktorė savo mirusiam kolegai skirtoje padėkos žinutėje.

"Rėjus įkūnijo kietą vyrukas... Manau, kad būtent dėl to jis buvo toks patrauklus aktorius. Originalus Gerasis vyrukas."

52 metų Lopez toliau prisiminė kai kurias "intensyvias" akimirkas, kuriomis ji ir Liotta dalijosi filmavimo aikštelėje.

"Kai pirmą kartą įžengėme į filmavimo aikštelę filmuotis pirmoje scenoje, tarp mūsų įsižiebė kibirkštis ir abipusė pagarba, ir mes abu žinojome, kad tai bus gerai", - prisiminė ji.

Pagerbė įžymybės

Ketvirtadienį mirus "Gerų vyrukų" ("Goodfellas") aktoriui, jo atminimą pagerbė tokios garsenybės kaip Jamie Lee Curtis, Kristin Chenoweth ir Piersas Morganas.

Jo kolegė iš filmo "Geri vyrukai" Lorraine Bracco pasidalijo, kad buvo "visiškai sugniuždyta", kai išgirdo žinią apie jo mirtį.

"Esu visiškai sugniuždyta išgirdusi šią siaubingą žinią apie mano Rėjų. Galiu būti bet kurioje pasaulio vietoje ir žmonės prie manęs prieis ir pasakys, kad jų mėgstamiausias filmas yra "Geri vyrukai", - rašė ji ketvirtadienį tviteryje kartu su prisiminimų nuotrauka su juo.

"Tada jie visada klausia, kas buvo geriausia kuriant tą filmą. Mano atsakymas visada buvo tas pats... Ray Liotta."

 

Archyvų nuotr.
Mirė amerikiečių aktorius Ray Liotta (Rėjus Ljota), gerai žinomas iš Martino Scorcese (Martino Skorsezės) filmo „Geri vyrukai“ (Goodfellas), ketvirtadienį pranešė JAV žiniasklaida.

Paskutinė nuotrauka

Archyvų nuotr.

Ray Liotta atrodė geros nuotaikos, kai buvo pastebėtas netoli savo namų Kalifornijoje su sužadėtine Jacy Nittolo, likus kelioms savaitėms iki netikėtos aktoriaus mirties. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder