JK Rowling pasmerkė kaukėtų translyčių šalininkų minią po smurtinių susirėmimų renginyje

J. K. Rowling pasmerkė už translytiškumą pasisakančius protestuotojus, kurie "mėtė dūmines bombas" ir "rėkė įžeidžiančius žodžius lesbietėms" po to, kai policija suėmė du asmenis dėl susirėmimų renginyje "Leiskite moterims kalbėti", - paskelbė dailymail.co.uk.

Kellie-Jay Keen, įkūrusi moterų teisių grupę "Standing For Women" (liet. "Už moterų teises"), šiandien Braitone turėjo sakyti kalbą, kuri buvo jos visoje šalyje vykstančio turo dalis.

K. Keen, dar žinoma kaip Posie Parker, dėl savo požiūrio į lyčių teises dažnai užsitraukdavo translyčių aktyvistų rūstybę.

Šiandien jos paskaitą sutrikdė grupės "Reclaim Pride Brighton" protestuotojai, kurie žadėjo "atsinešti vėliavas ir triukšmadarius" ir patarė "užsidengti veidus".

Dėl to kilo transseksualų ir moterų teisių šalininkų susirėmimas, o nuotraukose matyti, kaip policija iš įvykio vietos išvedė du žmones.

Policijos pareigūnų, kurių daugelis dėvėjo juodas kaukes, eilė turėjo atskirti besivaržančias grupes.

J. K. Rowling, ne kartą sulaukusi kritikos dėl savo viešos nuomonės translyčių asmenų klausimais, šiandien dėl susirėmimų apkaltino translyčių asmenų grupę.

Ji tviteryje parašė: "Matau, kad "Be Kind Brigade" vėl slepiasi po savo juodomis kaukėmis, mėto dūmines bombas, rėkia "šiukšlės" ant moterų, ginančių savo teises lyties pagrindu, ir keikia lesbietes".

Hario Poterio autorė, 57 m., nes 2020 m. birželį ji pasišaipė iš internetinio straipsnio, kuriame vietoj žodžių "moterys" buvo pavartoti žodžiai "žmonės, kurie turi menstruacijas".

Po kritiškų komentarų apie transseksualų lobistus ji tapo trolių taikiniu - įskaitant protestuotojus, stovėjusius prie jos namų su plakatais po to, kai pernai internete buvo paskelbtas jos adresas.  

Tuo tarpu K. Keen anksčiau šį mėnesį "MailOnline" pasakojo, kad jos renginiai sulaukė daugybės grasinimų ir įspėjimų.

Ji prabilo po to, kai Sasekso policijos pareigūnai buvo įspėti apie keletą grasinančių žinučių jos atžvilgiu.

Daugelyje jų ponia Keen, kuri taip pat žinoma kaip Posie Parker, buvo vadinama TERF ir raginama "kovoti su ja bet kokiomis jums tinkamomis priemonėmis".

Ji sakė MailOnline: "Per daugelį metų sulaukiau daug grasinimų, man sakė, kad tikisi, jog mano vaikai susirgs vėžiu.

Deja, neretai transseksualų aktyvistai grasina moterims, norinčioms kalbėti apie mūsų teises - JK Rowling yra puikus to pavyzdys.

Mums siunčiamos įvairios grėsmingos žinutės".

Moterų teisių protestuotojas nešė plakatą su užrašu "ši policija veikia translyčių lobistų grupių vardu".

Sidebar placeholder