Kanadoje per kruviną išpuolį peiliais subadyti mažiausiai 10 žmonių

Kanados Saskačevano provincijos čiabuvių bendruomenėje ir netoliese esančiame miestelyje sekmadienį per kruviną išpuolį subadyti peiliais žuvo mažiausiai 10 žmonių, o dar 15 buvo sužeista, pranešė policija, pradėjusi dviejų įtariamųjų paiešką.

Policija, reaguodama į skubios pagalbos skambučius, atokioje čiabuvių bendruomenėje James Smith Cree Nation ir netoliese esančiame Veldono mieste Saskačevane nuvykusi rado 10 žuvusiųjų, spaudos konferencijoje sakė Kanados karališkosios raitosios policijos komisaro pavaduotoja Rhonda Blackmore.

Ji sakė, kad dar mažiausiai 15 žmonių buvo sužeisti ir išvežti į ligonines. „Aktyviai ieškome dviejų įtariamųjų“, – pridūrė ji.

Įtariami užpuolikai pabėgo automobiliu ir buvo identifikuoti kaip Mylesas ir Damienas Sandersonai, atitinkamai 30 ir 31 metų amžiaus, abu juodų plaukų ir rudų akių.

James Smith Cree Nation bendruomenė, kurioje gyvena 2 500 gyventojų, paskelbė vietinę nepaprastąją padėtį, o daugelis Saskačevano provincijos gyventojų buvo paraginti niekur neiti iš namų.

Ministras pirmininkas Justinas Trudeau tviteryje išpuolius pavadino „siaubingais ir širdį veriančiais“, pareiškė užuojautą ir paragino gyventojus laikytis valdžios institucijų nurodymų.

R. Blackmore sakė, kad valdžios institucijos mano, jog „kai kurios aukos buvo įtariamųjų taikinys, o kitos tapo atsitiktinėmis aukomis“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder