Karas Ukrainoje: Rusija atakuoja Kijevą bepiločiais dronais

Šį rytą, spalio 17 d., Rusijos okupantai dviem sprogimais atakavo Kijevą Irano bepiločiais kamikadzėmis. Išpuolis sukėlė gaisrą negyvenamajame pastate sostinės Ševčenkos rajone.

8:46 - Kijeve buvo blokuotas eismas atkarpoje tarp Chreščiatiko ir Cirko. Biuro pastatas užsidegė dėl atskridusio bepiločio orlaivio kamikadzės. Vietos žiniasklaidos duomenimis, aukų nebuvo.

8:50 - Vidaus reikalų ministro Antono Geraščenkos patarėjas sakė, kad Irano dronas smogė į daugiaaukštį gyvenamąjį namą Kijeve. 

8.58 - Geraščenka taip pat patvirtino, kad smūgis Kijeve buvo surengtas netoli geležinkelio stoties. Jo teigimu, dronų taikinys buvo vienas iš svarbiausių infrastruktūros objektų netoli geležinkelio stoties. Smūgis buvo "netoli šio objekto", tačiau jis vis dar veikia. Nukentėjo pastatas.

9:10 val. - užfiksuoti keturi į Kijevą nukreipti skrydžiai, pranešė KCVA: "Priešas toliau atakuoja. Patvirtintas smūgis į gyvenamąjį namą Ševčenkos rajone.

Dėl nusileidusio drono užsidegė biurų pastatas. Vietos žiniasklaida nepranešė apie sužeistuosius.

"Dirba ugniagesių padaliniai. Buvo apgadinti keli gyvenamieji pastatai. Medikai dirba vietoje. Informacija apie nukentėjusiuosius tikslinama", - rašė V. Kličko.

Meras parodė vieno iš Kijevą šį rytą atakavusių dronų kamikadzių nuolaužų nuotrauką.

dronas

Spalio 10-11 d. Rusijos kariai masiškai puolė Ukrainą. Kijevas taip pat buvo puolamas. Ypač daug smūgių buvo užfiksuota Ševčenkos rajone. Per apšaudymą žuvo šeši žmonės.

Todėl Kijeve kilo problemų dėl elektros energijos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder