Kardashian gerbėjai įsitikinę, kad ji vėl susitaikė su išdaviku buvusiu mylimuoju Thompsonu

Khloe Kardashian gerbėjai įsitikinę, kad žvaigždė atgaivino romaną su savo buvusiu mylimuoju Tristanu Thompsonu, kai naujose nuotraukose pastebėjo subtilią užuominą, skelbia Mirror.co.uk.

Buvusi pora pasuko skirtingais keliais, kai paaiškėjo, kad krepšininkas išdavė Khloe ir susilaukė vaiko su kita moterimi.

Tačiau gerbėjai dabar tiki, kad jų romanas vėl užsimezgė po to, kai Kris Jenner savo „Instagram Stories“ paskyroje pasveikino Tristaną jo 32-ojo gimtadienio proga.

Socialinėje žiniasklaidoje pasidalijusi nuotraukomis, Kris rašė: „Su gimtadieniu, Tristanai! Žinau, kad šie metai iki šiol buvo sunkūs. Bet atrodo, kad tarp liūdesio atrandi teigiamą šviesą“, – sakė ji, turėdama omenyje staigią Tristano mamos mirtį.

„Žiūri į pusiau pilną stiklinę ir buvo labai smagu stebėti, kaip augi tėčiu, draugu, broliu, dėde ir sūnumi.“

„Parodei man tokį įkvėpimą ir daug pamokų, kai reikia susidoroti su sunkumais ir iššūkiais, kurie atrodo neįveikiami.“

Kris pridūrė: „Tu išnaudoji šiuos iššūkius kaip galimybę tobulėti kiekvieną dieną. Ir aš žinau, kaip tavo mama didžiuojasi vyru, kuriuo tapai.“

Baigdama įrašą Kris rašė: „Ačiū už tai. Ir už tai, kad esi tokia ypatinga mūsų šeimos dalis.“

Nuo to laiko gerbėjai apsilankė „Reddit“, norėdami pasidalyti Kris įrašo ekrano kopija ir pasidalyti mintimis apie Khloe santykių statusą po to, kai savaitgalį pora buvo nufotografuota tame pačiame vakarėlyje.

„Patvirtinimas, kad jis yra su Khloe“, – komentavo vienas asmuo.

Kitas rašė: „Aš sutinku, kad Khloe ir Kris niekada jo nepaliks.“ Trečiasis gerbėjas pakomentavo: „Lažinuosi, kad santykiai vėl prasidėjo.“

Khloe ir Tristanas buvo kartu penkerius metus ir kartu augina du vaikus – ketverių metų dukrą True ir septynių mėnesių sūnų.

Pora antrą kartą tapo tėvais, kilus Tristano išdavystės skandalui, kuris susilaukė vaiko su Maralee Nichols už Khloe nugaros. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder