Naktinis klubas

"Kas ten trypčioja visą naktį, siųskite į Ukrainą": Tatarstane siūloma mobilizuoti naktinių klubų lankytojus į karą

Rusija toliau ieško galimybių, kaip papildyti kariuomenę Ukrainoje, kuri, Vakarų vertinimais, neteko daugiau kaip 300 tūkst. žuvusiųjų ir sužeistųjų.

Dar viena idėja kilo Tatarstano valstybės tarybos deputatui ir savanorių brigados "Šventasis Jurgis" vado pavaduotojui Eduardui Šarafjevui.

"Siūlė surengti vienos dienos mobilizaciją! Ji turėtų būti surengta visoje šalyje penktadienį visuose naktiniuose klubuose.

O čia visus, kurie ten visą naktį šokinėja, siųsti į SVO", - rašė jis savo "Telegram" kanale.

Pasak deputato, šiuo atveju būtina "atšaukti visus apribojimus ir diversijas", draudžiančias šaukimą, nes tokių žmonių sveikatos būklė "leidžia jiems ateiti į naktinį klubą".

Šarafijevas pripažino, kad dabar "pagrindinis stabdys" mobilizacijai yra "darbo rankų trūkumas įvairiuose ūkio sektoriuose", įskaitant "kvalifikuotų specialistų trūkumą".

Tačiau naktinių klubų lankytojų šaukimas į frontą galėtų išspręsti šią problemą, nes "tokiu atveju nebūtų mobilizuojamas nė vienas fabriko darbininkas ar kaimo sektoriaus darbuotojas", sakė deputatas.

Be to, jo nuomone, tokia priemonė "atvers akis" rusams, kurie veda palaidą gyvenimo būdą ir kuriems nerūpi karas, "nes tie, kurie apsimeta, kad nieko nevyksta, laksto po naktinius klubus", - sakė Šarafijevas.

Anksčiau panašią iniciatyvą pasiūlė Rusijos stačiatikių bažnyčia.

"Seksualiai subrendę, puikios fizinės formos" ir "su išsiplėtusiomis akiduobėmis" arkliai, kurie naktis leidžia naktiniuose klubuose, turėtų būti mobilizuojami į frontą, sakė arkivyskupas Andrejus Tkačiovas.

Jis ragino karinius komisarus rengti reidus į naktinius klubus didžiuosiuose miestuose, patikindamas, kad "vien Maskvos" "užteks" kariuomenei papildyti.

"Tai turės tokį atgaivinantį poveikį, kad laiku neatpažinsime šalies", - sakė kunigas. Tkačiovas taip pat pažymėjo, kad "nusidėti, kai tavo bendraamžiai netenka rankų, kojų - tai apskritai kiaulystė".

Anksčiau Valstybės Dūma pažadėjo, kad Rusija nepaskelbs antrosios mobilizacijos bangos bent iki vasaros.

Gynybos komiteto vadovas Andrejus Kartapolovas pabrėžė, kad "šiandieninė ginkluotųjų pajėgų komplektavimo sistema užtikrina visų užduočių", kurias prezidentas Vladimiras Putinas iškėlė invazijos į Ukrainą pradžioje, įvykdymą.

Deputatas taip pat sakė, kad 2024 m. Gynybos ministerija planuoja papildyti kariuomenę dar mažiausiai 350 000 žmonių rangovų ir "savanorių" sąskaita. 

THE MOSCOW TIMES

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder