Prezidentas: Kipras nesutiks su dalies skolų nurašymu

Kipras griežtina įvažiavimo taisykles

 Dėl smarkiai išaugusio COVID infekcijų skaičiaus Kipras griežtina įvažiavimo ribojimus. Nuo sausio 4 iki 15 dienos kiekvienas atvykstantis asmuo turės pateikti neigiamą PGR testą, atliktą ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki kelionės, trečiadienį po skubaus vyriausybės posėdžio pareiškė sveikatos ministras Michalis Hadjipantelasas.

Vyriausybė, be to, paskelbė šokių draudimą ir išplėtė darbo iš namų prievolę.

Įmonės turi sudaryti sąlygas 40 proc. darbuotojų dirbti iš namų – tai dvigubai daugiau nei iki šiol. Norintys patekti į naktinius klubus ar renginius privalės būti dukart paskiepyti ir turėti neigiamą testą.

Ši prievolė netaikoma stiprinančiąją dozę gavusiems asmenims. Uždraustas ligonių lankymas ligoninėse, sporto stadionuose gali būti užimta tik 50 proc. vietų.

Sveikatos tarnybos trečiadienį Kipre trečią dieną iš eilės registravo didžiausią naujų infekcijų skaičių. Milijoną gyventojų turinčioje šalyje per 24 valandas nustatyti 3 002 nauji užkrato atvejai.

„Daugiau kaip 3 000 atvejų per dieną mūsų mažai šaliai reiškia, kad koronavirusas kelia grėsmę kiekvienam mūsų“, - pabrėžė sveikatos ministras.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder