Kremliaus atstovas spaudai Peskovas atskleidė, kaip Putinas saugomas nuo slogos ir peršalimo

Kremliaus atstovas spaudai Peskovas atskleidė, kaip Putinas saugomas nuo slogos ir peršalimo

Pastaraisiais mėnesiais V. Putino sveikata kelia vis daugiau abejonių, ypač po to, kai vasario pabaigoje jis pradėjo invaziją į Ukrainą. Žurnalistai pastebėjo, kad Rusijos prezidento išvaizda ir elgsena rodo, jog jis gali sirgti, nors Kremlius paneigė tokius gandus, - skelbia stopcor.org. 

 

V. Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas žurnalistams sakė, kad V. Putino aplinka kontroliavo oro kondicionierius aplink prezidentą, kad jis nesusirgtų per karščio bangą Maskvoje.

Pareiškimą išplatino Rusijos valstybės kontroliuojamas šaltinis "Russia Today", jį citavo "Newsweek".

"Kruopščiau reguliuojame oro kondicionavimą patalpose ir vengiame skersvėjų", - sakė D. Peskovas.

Šie pranešimai pasirodė praėjus vos kelioms dienoms po to, kai V. Putinas buvo pastebėtas kosintis per susitikimą su Irano vyriausybės pareigūnais.

Nors Rusijos vadovas bandė sumenkinti savo ligos mastą, sakydamas, kad kosulys neva atsirado dėl to, kad jis sėdėjo prie oro kondicionieriaus dėl aukštos temperatūros Teherane.

Prisiminkime, kad neseniai britų žvalgybos MI6 vadovas Ričardas Mūras (Richard Moore) komentavo Kremliaus diktatoriaus Vladimiro Putino sveikatą.

Pasak jo, nėra jokių įrodymų, kad V. Putinas iš tiesų sunkiai serga.

Ambasadoriumi Maskvoje dirbęs W. Burnsas pridūrė, kad Rusijos lyderį stebi daugiau nei du dešimtmečius.

Pasak CŽV vadovo, V. Putinas „labai tiki kontrole, bauginimu ir kerštu“, o šie bruožai per pastarąjį dešimtmetį sustiprėjo, kai jo patarėjų ratas susitraukė.

Žiniasklaida reguliariai rašo apie Putino ligas, remdamasi Vakarų žvalgybos duomenimis arba šaltiniais Rusijos prezidento sluoksniuose.

Gegužę Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas spaudoje paskleistus gandus pavadino „dezinformacija“, patikindamas, kad Kremliaus vadovas jaučiasi gerai

Balandžio pradžioje Rusijos tiriamosios žurnalistikos leidinys „Projekt“ paskelbė tyrimą apie V. Putino sveikatą, kur pateikė įrodymų, jog jį kelionėse lydi didelė medikų brigada, kurioje yra ir gydytojų onkologų.

Nesenai Dmitrijus Peskovas teigė, kad specialios atsargumo priemonės, susijusios su COVID-19, taikomos beveik visuose Rusijos prezidento administracijos padaliniuose.

D. Peskovas pridūrė, kad atsargumo priemonių išsaugojimas yra susijęs su specialiu V. Putino rezidencijos statusu, ir šios praktikos valdžia laikysis.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder