Kyjive, Narsumo alėjoje, atidengta vardinė lentelė Lietuvos premjerės Ingridos Šimonytės garbei (5)

Reiškiant dėkingumą Lietuvai už paramą kovoje su agresore Rusija, šeštadienį Kyjive, Narsumo alėjoje, buvo atidengta vardinė lentelė Lietuvos premjerės Ingridos Šimonytės garbei.

Tai pranešė „Ukrinform“, remdamasi Ukrainos prezidento biuro spaudos tarnyba.

„Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis ir Lietuvos Respublikos ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė apsilankė Narsumo alėjoje Konstitucijos aikštėje Kyjive ir dalyvavo simbolinės lentelės su Lietuvos vyriausybės vadovės vardu atidengimo ceremonijoje“, - sakoma pranešime.

Jame pažymima, kad ši lentelė buvo sukurta reiškiant dėkingumą už pagalbą, kurią Lietuva suteikė Ukrainai kovoje su Rusija.

Kaip pareiškė V. Zelenskis, „mūsų draugų ir partnerių, kurie buvo šalia ukrainiečių nuo Rusijos plataus masto įsiveržimo pradžios, vardai turi būti įamžinti ne tik žmonių atmintyje, bet ir metale, kad juos matytų būsimos kartos“.

„Tai vieta didiems žmonėms, kurie padeda Ukrainai, remia mus nuo plataus masto karo pradžios“, - pridūrė Ukrainos prezidentas.

Savo ruožtu I. Šimonytė pareiškė, jog pagalba ir parama – mažiausia, ką lietuvių tauta gali padaryti Ukrainai, kad atsidėkotų už tą ištvermę ir narsą, kurią rodo ukrainiečiai, gindami ir Europą. Ji patikino, kad apsilankys Narsumo alėjoje kartu su savo draugais ir artimaisiais po Ukrainos pergalės

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder