Lenkijos aktorė Brylska rusus vadina "prakeiktais žmonėmis": už tai ją nori "ištrinti" iš "Likimo ironijos arba Po pirties" filmo

(21)

Garsi lenkų aktorė Barbara Brylska palaikė Liją Achedžakovą, kurią Rusijoje pradėjo "persekioti" dėl jos pasisakymų prieš plataus masto karą.

Filmo "Likimo ironija" žvaigždė rusus pavadino "prakeiktais žmonėmis". Aktorė taip pat patarė Achedžakovai išvykti iš Rusijos.

"Lija, taip reikia daryti! Tėvynė, tokia tėvynė, nėra tavęs verta.

Žinoma, ji turi išvykti. Jie neduos jai laisvai gyventi, tie komunistai, prakeikti žmonės. Ji turi išvykti ir kovoti kaip mes", - RosSMI pranešė Brylska.

Rusijoje "Likimo ironijos" žvaigždės žodžiai nebuvo įvertinti.

Be to, jie netgi sugalvojo "bausmę" Brylskai. Olga Zanko, Valstybės Dūmos Pilietinės visuomenės plėtros komiteto pirmininko pavaduotoja, pasiūlė "ištrinti" aktorę iš "Likimo ironijos".

"Aktoriui baisiausia bausmė - užmarštis. Kadaise tautos mylima aktorė Brylska padarė savo pasirinkimą, kai savo gerbėjus pavadino "prakeiktais žmonėmis".

Mūsų šalis suteikė jai šlovę ir garbę, bet mes taip pat lengvai galime ištrinti šią likimo ironiją.

Toliau parodysiu, kaip, naudojant neuronų tinklą, galėtų atrodyti filmas be aktorės.

Pakeitė ją Valentina Talyzina, kuri atliks Brylskos vaidmenį filme "Likimo ironija" (tai padariau pati, specialistai padarys dar patikimaiau), "- rašė Telegramoje Zanko.

"Dipshake" vaizdo įrašas patiko ne visiems.

Tinklo naudotojai aktyviai aptarinėja rusų moters idėją ir juokauja apie juokingą bandymą "ištrinti" aktorę, sakančią tiesą apie Rusiją.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder